افتخارآفرینی نونهال دیده بانی در مسابقات آکروژیم ژیمناستیک کشوری

مرصاد پورمهدی ورزشکار دیده بانی در رشته ژیمناستیک در قالب تیم آکروباتیک (آکروژیم ) ژیمناستیک استاد حسین اعظمی شیراز در مرحله اول مسابقات باشگاههای کشور به مقام سوم دست یافت.

acrobatic

باسعلی توانا رئیس هیات ژیمناستیک استان فارس اظهار داشت : این مسابقات با حضور۱۳ تیم ازباشگاههای سراسر کشور در تهران برگزار گردید و تبم استاد حسین اعظمی در مجموع با ۷ دهم اختلاف با تیم دوم عنوان سومی مرحله اول این دوره از مسابقات را بدست آورد.

نایب رئیس فدراسیون ژیمناستیک کشور در ادامه گفت : این مسابقات در سطح بسیار خوبی برگزار شد و همه تیمهای شرکت کننده از آمادگی خوبی برخوردار بودند و نماینده استان فارس نیز در این رقابتها عملکرد خوبی داشت و استحقاق کسب رتبه های بالاتر را داشت .

وی بیان کرد: دو تیم از استان یزد مقامهای اول و دوم را بدست آوردند و تیم استاد حسین اعظمی نماینده شایسته استان فارس در جای سوم قرار گرفت .در تیم استاد حسین اعظمی نماینده استان فارس افشین حیاتی ، سینا محمدی، حمیدرضا پاپری ، امین زینلی ،محمد امین عزیزی ، مرصاد پورمهدی حضور داشتند و مربیگری این تیم را افشین حیاتی و سرپرستی آن را فریدون علی کوچکی به عهده داشت.

.

برای ارسال دیدگاه:

1- دیدگاه را خود را بنویسید البته شامل مطالب توهین آمیز و ... نباشد.

2- نام خود را بنویسید.

3- نوشتن ایمیل الزامی می باشد اگر ندارید از این ایمیل استفاده کنید: a@b.com

4- نوشتن سایت الزامی نمی باشد می توانید آن را رها کنید و در آخر بر روی "فرستادن دیدگاه" کلیک کنید.

.

 

۸ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *