معرفی مجموعه ورزشی شهدای دیده بان

این مطلب اولین بار حدود ۳ سال و ۳ ماه قبل منتشر کرده ایم و به خاطر اهمیت موضوع دوباره باز نشر می دهیم تا شاید اعضای شورای جدید فکری به حال این مجموعه بکنند.

مجموعه ورزشی شهدای دیده بان یکی از پروژه های عمرانی بوده است که در زمان شورایی آقایان حسین تمنده، نادر عسکری و عبدالله اقلیما کلید خورد ولی نیمه تمام باقی ماند.

پروژه ای که حتی در برنامه نود از شبکه سه سیما نیز عکس هایی از آن منتشر شد ولی کسی فکری به حالش نکرده است.

در دوره جدید شورایی دیده بان هم در زمان انتخابات آقایان عباس نوشادی، حسن محمدی و علی افاضل وعده هایی جهت تکمیل ورزشگاه به ما داده اند که متاسفانه در صحنه عمل چیزی ندیده ایم.

عکس هایی از این مجموعه همراه با توضیحاتی در قالب طنز برای شما منتشر کرده ایم:

مجموعه ورزشی شهدای دیده بان

 عکس بالا مربوط به درب ورود و خروج وسایل نقلیه و تماشاگران می باشد که تا حالا دست نخورده است نیازی هم نیست چون ورزشگاه حصاری که ندارد و تازه علاوه بر وسایل نقلیه و تماشاگران ،حیوانات اهلی هم راحت می توانند به گشت و گذار در این ورزشگاه قدیمی که به احتمال زیاد تا چند سال دیگر به تاریخ بپیوندد می پردازند.

مجموعه ورزشی شهدای دیده بان

عکس بالا مربوط به پیست دو و میدانی ورزشگاه شهدای دیده بان می باشد البته دوندگان عزیز خیلی باید مواظب باشند که اولاً از سمت راست سقوط نکنند دوماً به بلوار سمت چپ نخورند.

مجموعه ورزشی شهدای دیده بان

عکس بالا نیز مربوط به حمام ،دستشویی و رختکن ورزشگاه می باشد که با مجهز بودن به یک بشکه در بالای آن و چند شیرآب گرم در تابستان یکی از مجهزترین رختکن های منطقه به شمار می رود. البته اگر به جایش یک آب انبار درست می کردند بهتر بود تا هم برای دوش گرفتن بعد از بازی استفاده شود و هم آب گواراتری سرشار از مواد معدنی تقدیم بازیکنان می کرد.

مجموعه ورزشی شهدای دیده بان

عکس بالا نیز مربوط به زمین ورزشگاه می باشد. چمنی که در آن استفاده شده است از نوع گیاه خارشتر و کاکل (سمسیر) می باشد که این بابت در جهان تک است البته فعلاً جهت مصارف حیوانات اهلی از قبیل بز ، گاو و گوسفند پرورش یافته اند که به احتمال قریب به یقین این ورزشگاه به چراگاهی برای حیوانات تبدیل خواهد شد.

مجموعه ورزشی شهدای دیده بان
این عکس هم که میبینید استخر ورزشگاه شهدای دیده بان می باشد که با زحمات فراوان اعضای شورا ساخته شده است که ما دستان آنها را می بوسیم بابت این همه زحمت البته تا این تاریخ مشخص نشده است که در چه فکری بوده اند احتمالاً چشمه ای در راه است و اگر نه آبراهی که ندارد.

و اما این همه گفتیم تا شاید مسیولان شرمنده شوند و فکری به حال این ورزشگاه بکنند و شما دیده بانی عزیز اگر واقعاً به فکر آبادانی روستا هستید و دوست دارید دیده بان پیشرفت کند نظرات خود را بنویسید تا به گوش همه برسد باور کنید یک دست صدا ندارد.

.

برای ارسال دیدگاه:

1- دیدگاه را خود را بنویسید البته شامل مطالب توهین آمیز و ... نباشد.

2- نام خود را بنویسید.

3- نوشتن ایمیل الزامی می باشد اگر ندارید از این ایمیل استفاده کنید: a@b.com

4- نوشتن سایت الزامی نمی باشد می توانید آن را رها کنید و در آخر بر روی "فرستادن دیدگاه" کلیک کنید.

.

 

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *