محمد هاشمی بعد از ۱۸ ماه حبس بی گناهیش ثابت شد

محمد هاشمی فرزند حاج حیدر ، دروازه بان سابق تیم دیده بان بعد از ۱۸ ماه حبس بی گناهیش ثابت شد و امروز بدون قید و شرط آزاد شد.

محمد هاشمی

محمد هاشمی

ایشان که در یک حادثه ناگوار دوست خود را از دست داد به جرم قتل دوست خود به زندان افتاد تا به امروز که بی گناهیش ثابت شد و آزاد شدند. آن حادثه را به زبان وی می خوانیم:

برای امرار و معاش خود مسافرکشی می کردم. یک شب که یکی از دوستانم را تا مقصدی می رساندم در بین راه موتورسواری را دیدیم که دو نفر سعی می کردند آن را روشن کنند ولی نمی توانستتند. آنها از ما کمک خواستند. من و دوستم نیز برای کمک از ماشین پیاده شدیم. یکی از موتورسواران از من خواست که موتور را هل بدهم. من هم در حال هل دادن موتور بودم که دیدم موتورسوار دیگر به طرف ماشین رفت. دراین لحظه موتور روشن شد و من هم محکم به زمین خوردم. رفیق بنده هم برای جلوگیری از سرقت ماشین توسط فرد موتورسوار به جلوی ماشین می روند که مانع شوند ولی متاسفانه دزد بی شرف او را محکم به درخت کوبید و در دم جان باخت و ماشین هم خاموش شد و دزد نامرد از ماشین پیاده شد و به همراه دوست موتورسوار خود از صحنه متواری شدند. متاسفانه چون نصف شب بود و کسی در خیابان نبود شاهدی هم پیدا نکردیم.

.

برای ارسال دیدگاه:

1- دیدگاه را خود را بنویسید البته شامل مطالب توهین آمیز و ... نباشد.

2- نام خود را بنویسید.

3- نوشتن ایمیل الزامی می باشد اگر ندارید از این ایمیل استفاده کنید: a@b.com

4- نوشتن سایت الزامی نمی باشد می توانید آن را رها کنید و در آخر بر روی "فرستادن دیدگاه" کلیک کنید.

.

 

۴ دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *