اخبار

اولین همایش لارستانیهای مقیم بندرعباس، برگزار شد

به نقل از صدف نیوز ، همایش لارستانیهای مقیم بندرعباس از ابتکارهای دفتر نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی است که اولین دور آن با شکوه هرچه تمامتر در بندرعباس برگزار شد.

اولین همایش لارستانیهای مقیم بندرعباس

اولین همایش لارستانیهای مقیم بندرعباس

در این همایش که تنی چند نفر از مسئولان لارستان نظیر دکتر جعفرپور نماینده مردم منطقه و علی اکبر نجیب زاده فرماندار لارستان، بیت معظم آیت الله آیت اللهی، شهردار لار و معتمدین لارستان، حضور داشتند، سخنرانان جهت پیشرفت و اعتلای لارستان بزرگ به ایراد سخن پرداختند.

ائمه جمعه اهل سنت منطقه لارستان، اوز و خنج نیز شرکت کرده و در بین مسئولان هرمزگانی جراره نماینده مردم هرمزگان در مجلس نیز شرکت نموده بود.

اولین همایش لارستانیهای مقیم بندرعباس

اولین همایش لارستانیهای مقیم بندرعباس

گفتنی است در اولین همایش لارستانیهای مقیم بندرعباس که از سوی هیئت موسس کانون لارستانیهای مقیم بندرعباس و با طراحی و همکاری دفتر دکتر جمشید پور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی با هدف ایجاد وحدت و مهرورزی و هم اندیشی روز پنجشنبه ۱۵ اسفندماه سال جاری در سالن شرکت گاز واقع در خیابان دانشگاه برگزار شد، احمد راستی از چهره های سیاسی فداغ لارستان و فرماندار سابق بندرعباس، راشد انصاری شاعر و طنزنویس چیره دست از دیده بان لارستان و روزنامه نگار هرمزگانی سخنرانی کردند و از سید عبدالله هاشمی خیر لارستانی مقیم بندرعباس و همچنین خانواده مرحوم قاسم کرمی به عنوان پدر مطبوعات هرمزگان تجلیل شد.

۱۷ اسفند ۱۳۹۲
https://www.didebani.com/?p=5754

یک نظر در “اولین همایش لارستانیهای مقیم بندرعباس، برگزار شد

  1. احسنت. موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در صورتی که ایمیل ندارید از این مدل استفاده کنید: a@b.com