اخبار, مسابقات ورزشی

برنامه و نتایج پنجمین دوره مسابقات فوتسال جام زنده یاد عادل

تیم قهرمان: شهدای دیده بان

پنجمین دوره جام زنده یاد عادل تهمایون، به همت و تلاش برادر ایشان شهرام تهمایون، برگزار خواهد شد.  این مسابقات بین چهار تیم و به صورت رفت و برگشت می باشد و تیمی که بیشترین امتیاز را کسب کند قهرمان می شود.

زنده یاد عادل تهمایون

زنده یاد عادل تهمایون

مکان بازی ها: زمین چمن مصنوعی شهرداری بندرعباس

ساعت بازی ها: تمام بازی ها ساعت ۲۲:۳۰

تیم های شرکت کننده: نبرد دیده بان – شهدای دیده بان – ستارگان اوز – اتحاد قریش

شرایط حضور تیم ها:

۱. هر تیم ۱۲ بازیکن ، یک سرمربی ویک سرپرست میتواند به هیئت برگزاری اعلام نماید. البته مربی هم می تواند بازیکن باشد و هرتیم فقط می تواند از ۲ بازیکن آزاد استفاده کند و بقیه بازیکنان باید از همان شهر یا روستا باشند.

۲.  جریمه هر بازیکن به ازای هر کارت قرمز ۵هزار تومان و کارت زرد ۲هزار تومان می باشد که قبل از شروع بازی بعد باید پرداخت شود و در صورت عدم پرداخت ، بازیکن اخطاری به هیچ عنوان نمی تواند وارد زمین مسابقه شود.

۳. جابجایی زمان و روز بازی ها به هیچ عنوان پذیرفته نمی شود.

۴. قوانین بازی ها  همانند قوانین فوتسال می باشد و هر بازیکن که دو اخطار دریافت کند از بازی بعدی محروم خواهد شد.

۵. در صورتی که تیمی در ساعت مقرر شده در برنامه حاضر نشود فقط ۱۰ دقیقه فرصت داده می شود و چنانچه تیمی با سه نفر تکمیل شود بازی برکزار و اگر دو نفر یا کمتر ، تیمی حاضر شود بازی ۳ بر ۰ به سود تیم مقابل اعلام خواهد شد و تفاضل گل محسوب می شود.

۶. چنانچه بازیکن ، سرمربی یا سرپرست به داور یا هیئت برگزارکننده و تماشاگران توهین کند از سوی هیئت برگزار کننده شامل جریمه نقدی و محرومیت خواهد شد.

۷. چنانچه از طرف تمشاگرنماها نسبت به تیمی یا بازیکنی الفاظ نا مناسب سرزد ، بازیکن ، سرپرست و یا سرمربی حق توهین به تماشاگرنماها را ندارند و هیئت برگزارکننده با آن تیم که تماشاگرنما دارد برخورد خواهد کرد.

۸. کلیه بازیکنان ، سرپرستان و سرمربی هایی که شب مسابقه تیم های دیگر کنار زمین بیایند و با تماشاگرنماها همکاری نمایند طبق تصمیم هیئت برگزاری مجازات می شوند.

۹. آخرین مهلت نام نویسی قبل از شروع اولین بازی مسابقات می باشد و پس ازشروع به هیچ عنوان نمیشود بازیکن اضافه کرد.

۱۰. هیئت برگزاری و داوران مسابقات هیچگونه مسئولیتی در قبال مصدومیت بازیکنان و حوادث از این قبیل را عهده دار نخواهند شد و تمامی این مسئولیت ها بر عهده خود تیم ها و البته سرپرستان می باشد.

۱۱. هر تیم موظف است که تماشاگر خود را کنترل کند. در صورتی که مشاهده شود که تماشاگری به تیم و یا اعضای آن بی احترامی کند ، بار اول اخطار و درصورت تکرار آن تیم به جریمه نقدی و حتی کسر امتیاز از یک تا ۳ امتیاز مجازات می شود.

۱۲. در صورتی که در جدول رده بندی ۲ یا چند تیم هم امتیاز شدند ملاک اول تفاضل گل و سپس تعداد گلهای زده و بعد از آن بازی رودررو محسوب می شود.

۱۳. هر تیم باید ۲ دست لباس با رنگ های مختلف داشته باشد ویا اینکه حداقل یک دست لباس اصلی و یک دست کاور داشته باشد.

۱۴.  بعد از پایان تمامی مسابقات به تیم های اول و دوم نیز جوایز و تقدیرنامه به رسم یادبود داده می شود.

۱۵. در صورت بروز هرگونه مشکلی در برگزاری مسابقه ای اعم از قطعی برق ، بارش باران و … تمام تصمیمات در برگزاری مسابقه معوقه بر عهده هیئت برگزاری می باشد و هیچ تیم یا شخصی حق دخالت و اعتراض نسبت به آن ندارد.

۱۶. همه تیم ها اعم از بازیکنان ، مربیان و سرپرستان آنها موظفند که تمام تصمیمات هیئت برگزاری را اجرا کنند و در صورت صدور احکام انضباطی بر علیه تیمی فقط سرپرستان می توانند با نامه ای کتبی به هیئت برگزاری اعتراض خود را اعلام کنند و منتظر بررسی و تجدیدنظر هیئت برگزارکننده شوند.

۱۷. انتخاب داور بر عهده هیئت برگزاری می باشد و هیچ تیمی حق اعتراض ندارد.

۱۸. در صورت انصراف یکی از تیم ها در حین برگزاری مسابقات تمام امتیازات و گل های زده آن حذف می شود و برای همیشه تیم انصرافی در تمامی جام ها شرکت داده نمی شود.

۱۹. در صورتی که تیمی در مقابل تیم دیگری حاضر به بازی نشود که به سود تیم مقابل باشد و هیئت برگزاری تشخیص تبانی دهد از هر دو تیم سه امتیاز کسر می شود و تیم انصرافی در تمامی جام ها شرکت داده نمی شود.

این شرایط توسط سرپرستان تیم ها به امضاء رسیده استو مورد قبول واقع شده است.

اسامی بازیکنان تیم شهدای دیده بان:

محمدرضا بلارک – محمد رزمجو – کیوان بلارک – عبداله محمدی – مهدی جوشن – مهران انصاری – مهدی انصاری – محمدرضا چشم براه – کامران محمدی – جابر انصاری – محمد انصاری – محمد هاشمی | مربی: وحید انصاری | سرپرست: عبدالله جعفرنژاد

تیم فوتسال شهدای دیده بان

اسامی بازیکنان تیم اتحاد قریش:

تیم اتحاد قریش

اسامی بازیکنان تیم نبرد دیده بان: 

شهرام تهمایون – مرتضی صبوری – رضا افاضل – حمید خمزاده – احمد روشن روان – عدنان ابتهاج – علیرضا بلارک – عباس خمزاده – علی اصغر بلارک – صبوری

تیم نبرد دیده بان

اسامی بازیکنان تیم ستارگان اوز:

تیم ستارگان اوز

برنامه و نتایج بازی ها:

[table id=43 /]

جدول رده بندی:

[table id=44 /]

تیم قهرمان: شهدای دیده بان

تیم نایب قهرمان: اتحاد قریش

آقای گل: محمد رزمجو (شهدای دیده بان)

بهترین بازیکنان: مهدی جوشن (شهدای دیده بان) – عظیم سپهرتاج (ستارگان اوز)

بازیکن پدیده: علیرضا بلارک (نبرد دیده بان)

تشکر شده از : غلامعباس بلارک – هادی افاضل – موسی نوشادی – محمد رسولی – جابر انصاری – عباس نوشادی – غلامرضا انصاری – عبدالله جعفرنژاد

هیئت داوری

هیئت داوری

اهدای جایزه به آقای گل: محمد رزمجو

اهدای جایزه به آقای گل: محمد رزمجو

بهترین بازیکن: مهدی جوشن

بهترین بازیکن: مهدی جوشن

اهدای کاپ نایب قهرمانی به کاپتان تیم دوم: محمدرضا زنده پیل

اهدای کاپ نایب قهرمانی به کاپتان تیم دوم: محمدرضا زنده پیل

اهدای کاپ قهرمانی به سرپرست تیم شهدای دیده بان: عبدالله جعفرنژاد

اهدای کاپ قهرمانی به سرپرست تیم شهدای دیده بان: عبدالله جعفرنژاد

تیم قهرمان: شهدای دیده بان

تیم قهرمان: شهدای دیده بان

۲۸ دی ۱۳۹۵
https://www.didebani.com/?p=7325

مطالب مرتبط

۱۱ نظر در “برنامه و نتایج پنجمین دوره مسابقات فوتسال جام زنده یاد عادل

 1. jahetbe گفت:

  چندبین ساله داره این جام برگزار میشه ولی هیچ اتفاق خاصی نمی افته و نهایتا چنتا بازی و هر از کاهی متاسفانه …..
  نمیگم برگزار نشه در اون سطح هم نیستم ولی نیشد دید همچین جام هایی ک برگزار میشه رو بررسی کرد تا نتلیج بهتری از جام ببینیم

 2. محمد گفت:

  گذاشتن همچون مسابقاتی هیچ دردی دوا نمیکنه و بدرد نمی خوره چون آخرش باعث دعوا میشه بجای این همه هزینه کردن بهتره این پول صرف کار خیر بشه

 3. ناشناس گفت:

  توی این چندسال اقاشهرام برای برگزاری یادواره ای برای برادر مرحومشان واقعا زحمت کشیدند تا هم نامی از برادرشان باشد و هم دوستان دور هم جمع شوند.بنده حقیر از اقاشهرام بسیار سپاس گزارم و امیدوارم هرسال مسابقاتی با سطح بالاتری برگزار نمایند. بنده حقیر خیلی دوست داشتم که در مسابقات یادواره عادل عزیز باشم ولی متاسفانه امسال تیم ما و بعضی از تیم ها بدلیل مشکلات مالی حاضر نشدند که در این مسابقات شرکت کنند ولی بازهم با یاری خداوند و همت بلند اقاشهرام این مسابقات برگزار شد و امیدوارم امسال نیز مثل سالهای قبل مسابقات پرهیجان و درسطحی بالا برگزار شود.و در اخرین کلام بسیار خوشحال شدم که این دوره دوباره تیم نبرد به میدان امده و امیدوارم سالهای سال پایدار وقهرمان باشد.
  اقا شهرام خدا قوت

 4. میلاد انصاری گفت:

  عالیه

 5. میلاد انصاری گفت:

  مرسی از محمد

 6. Alo گفت:

  Alie marhaba

 7. محمدرضا زنده پیل گفت:

  سلام خدمت دوستان باتشکر از اقا شهرام به خاطر تشکیل این جام دستشونم درد نکنه که جامو برگزار میکنن ولی میشه با یه تغییرات جزیی جام بهتری رو برگزار کرد انشاالله همیشه موفق باشن

 8. محمد جکی گفت:

  سلام.ببخشید اگه میشه ساعت بازی ها رو هم تو جدول بزارین.با تشکر

  1. محمد رسولی گفت:

   ساعت تمام بازی ها ۲۲:۳۰ می باشد به جز بازی های آخر با توجه بع تغییرات اعمال شده هر دوبازی روز دوشنبه و بازی اول ساعت ۲۱:۳۰ و بازی دوم ساعت ۲۲:۳۰ برگزار می گردد.

 9. mr30 گفت:

  خیلی هم …خوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در صورتی که ایمیل ندارید از این مدل استفاده کنید: a@b.com