برنامه و نتایج چهارمین دوره مسابقات فوتسال جام زنده یاد عبدالله رسولی

برنامه و نتایج چهارمین دوره مسابقات فوتسال جام زنده یاد عبدالله رسولی که با همت و تلاش آقایان غلامعباس بلارک، حسین رسولی و همکاری برادران عبدالله جعفرنژاد، هادی افاضل، عباس نوشادی، محمد رسولی و شورای ورزشی دیده بان برگزار می گردد، به شرح زیر می باشد:

زنده یاد عبدالله رسولی

زنده یاد عبدالله رسولی


مراسم قرعه کشی مسابقات فوتسال جام زنده یاد عبدالله رسولی با حضور مسئولین و سرپرستان تیمهای شرکت کننده و مسئولین شورای ورزشی دیده بان برگزار گردید که در نهایت گروه بندی به شرح زیر می باشد:

گروه ۱ : زنده یاد فردین نوشادی – شهید ابراهیم هادی – جوانان آذرخش – ویدئو کلوپ طاها

گروه ۲ : شهدای اسلام آباد – نیک پخش هرمزگان – رسالت – زنده یاد عبدالله رسولی

گروه ۳ : مبلمان اداری طاهری – میلاد – جوانان شهید عبداللهی – پالادیوم


اسامی بازیکنان:

اسامی تیم شهدای اسلام آباد: امیر اقتداری – سعید اقتداری – حسن سپهری – حسین سپهری – محمد دهقانی – محمد دهقانی – احسان بازدار – سامان خسروپور – سعید دهقانی – محمد سالاری – عدنان ابتهاج – میثم سلیمانی – علی اصغر بلارک | مربی: سعید حیدری | سرپرست: محمد ابتهاج

اسامی تیم ویدئو کلوپ طاها: محسن شهابی – حجت دهقانی – میثم دهقانی – حامد کاوه پور – محمد حاجی زاده – علی معماری – میثم خدمتکاری – مجید دشتبانی – سعید باخویش – اردشیر آشیان – ایوب لر نژاد – سعید دهقانی – بابک حیدری | مربی و سرپرست: ایوب لر نژاد

اسامی تیم میلاد: میلاد افراسیابی – احسان افراسیابی – معین عسکری – رضا جنیدی – عظیم سپهرتاج – سعید صمدانی – محمد خادمی – بنیامین قاسمی – محمدنور بنار – حمید ساعی – علی صدیقی – منصور دادگر – عبدالله پدیدار | مربی: منصور آذر | سرپرست: صادق طاهری

اسامی تیم جوانان آذرخش: علی خانی – رضا رنجبر – ادیب حسین پور – روح اله کرمشاه پور – آرش دهقانی – غلامرضا رحیمی – امیر حسین ماکیانی – متین قادری – علی حمزه ای – علی مرادی – محمد رضا ابروشن – حسین پلاسی – محمد رضا مادومی نژاد | مربی: عباس روزپیکر | سرپرست: علی امیری

اسامی تیم زنده یاد عبدالله رسولی : اسماعیل میرابی – حمید سالاری  – احسان قاسمی – میلاد مرادپور – حسن رئیسی  – مرتضی برهون – مهرداد برهون  – محمد شاکری – رضا امیری – فرخ فارسی – دانیال پیشداد نیا – حسین شعبان پور – فرامرز مرادی | سرمربی : میثم احمدی | سرپرست : عنایت رسولی

اسامی تیم مبلمان اداری طاهری: محمدرضاتاجیکی – محمدامین دهقانی – احسان برتیا – حمیدشایان فر – سینا بخشی – مهدی ثامری – حسین رحیمی – بهنام ساربانی – مهراب قیطاسی – آرش دهقانی – بهنام جعفری – رضا سالاری – محمدرضا باقرزاده | مربی: وحید شهبازی | سرپرست: حسن باوقار

اسامی تیم جوانان شهید عبدالهی: بهنام احمدی – محمدرضاحیدری – محمدامین نجارزاده – علیرضاصادقی – محمدحسین پور – کریم صباح مطوری – مظاهرلشکری – محمدامین سالاری – مهدی فرهود – پژمان کاویانی – سجاد دارپرنیا – الیاس امینی پور – محمدرضا دلاوری | مربی : پیمان کاویانی | سرپرست : شهرام تهمایون

اسامی تیم زنده یاد فردین: بنیامین دشتی – احسان آشوری – امیر آشوری – کیوان تجاره – معین دارپرنیا – موسی طاهری – مهدی نصر – ابوطالب دولتخواه – نیما رضایی – مهرداد عالیپور – سینا احمدیان پور – حبیب محمد زاده – رضا مایلی | مربی: مجتبی اسلامی | سرپرست: فرشاد نوشادی

اسامی تیم پالادیوم: آرش هاشمی – شروین ضیا – عباس رضایی – علی صابری – عمران حمیدی – آرش مرزبان – هادی فردوسی – صداقت شهابی – مهدی دل زنده – علی زمانی – محمد حسین دل زنده – امیرحسین افشار – پژمان جمال پور | مربی: آرش هاشمی | سرپرست: شروین ضیاء

اسامی تیم شهید ابراهیم هادی: محمدرضا بلارک – ستار آذری – محمد هاشمی – علی اصغر کمیلی – صادق کمالی – حسن جعفری – امین باقرزاده – ایمان نصیبی – محمدرضا رحیمی – وحید انصاری – علیرضا کمالی – مجید طاهری – مهدی انصاری | مربی: وحید انصاری | سرپرست : کیوان بلارک

اسامی تیم نیک پخش هرمزگان: مجید اسماعیلی – کامران میرحسنی – عظیم بالار – حمید بیک – عباس حقیقت – سینا امینی – علی انصاریان – کیانوش جعفری – علیرضا ارچنگی – علی اصغر دادرس – علی سلامی – حمید سلامی | مربی و سرپرست: محمد میکائیلی

اسامی تیم رسالت: مسعود قاسمى – صابر رضایى – حسین سرلک – محمد عیدان – امین رمضانى – مجتبى بایگان – حامد زرنگارى – محمد نجات – احمد غیبى – عادل یاسا – فرزاد سافى – مهدى بهرامى – مهران پایدار |مربی: احسان برتیا | سرپرست: پویا ماندگاری


عکس تیم های شرکت کننده:

برنامه و نتایج مرحله ۱ گروهی:
بازی - روزتاریخ - ساعتتیم اولنتیجهتیم دوم
۱ - جمعه۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۱:۴۵شهدای اسلام آباد۲ - ۱زنده یاد عبدالله
۲ - جمعه۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۲:۴۵شهید هادی۳ - ۵کلوپ طاها
۳ - جمعه۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۳:۴۵مبلمان طاهری۴ - ۰میلاد
-----
۴ - شنبه۹۷/۰۳/۱۲ - ۲۲:۴۵پالادیوم۳ - ۱جوانان شهید عبداللهی
۵ - شنبه۹۷/۰۳/۱۲ - ۲۳:۴۵زنده یاد فردین۰ - ۳جوانان آذرخش
-----
۶ - یکشنبه۹۷/۰۳/۱۳ - ۲۱:۴۵زنده یاد عبدالله۶ - ۰نیک پخش
۷ - یکشنبه۹۷/۰۳/۱۳ - ۲۲:۴۵مبلمان طاهری۴ - ۱جوانان شهید عبداللهی
۸ - یکشنبه۹۷/۰۳/۱۳ - ۲۳:۴۵کلوپ طاها۲ - ۴زنده یاد فردین
-----
۹ - پنجشنبه۹۷/۰۳/۱۷ - ۲۱:۴۵شهدای اسلام آباد۴ - ۲رسالت
۱۰ - پنجشنیه۹۷/۰۳/۱۷ - ۲۲:۴۵مبلمان طاهری۷ - ۱پالادیوم
۱۱ - پنجشنبه۹۷/۰۳/۱۷ - ۲۳:۴۵میلاد۸ - ۰جوانان شهید عبداللهی
-----
۱۲ - جمعه۹۷/۰۳/۱۸ - ۲۱:۴۵شهدای اسلام آباد۳ - ۳نیک پخش
۱۳ - جمعه۹۷/۰۳/۱۸ - ۲۲:۴۵شهید هادی۲ - ۴جوانان آذرخش
۱۴ - جمعه۹۷/۰۳/۱۸ - ۲۳:۴۵پالادیوم۶ - ۱میلاد
-----
۱۵ - شنبه۹۷/۰۳/۱۹ - ۲۲:۴۵شهید هادی۴ - ۵زنده یاد فردین
۱۶ - شنبه۹۷/۰۳/۱۹ - ۲۳:۴۵زنده یاد عبدالله۰ - ۶رسالت
-----
۱۷ - یکشنبه۹۷/۰۳/۲۰ - ۲۲:۴۵رسالت۳ - ۱نیک پخش
۱۸ - یکشنبه۹۷/۰۳/۲۰ - ۲۳:۴۵کلوپ طاها۲ - ۲جوانان آذرخش

جدول رده بندی مرحله ۱ گروهی:
گروه ۱تیمبازیبردتساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
۱جوانان آذرخش۳۲۱۰۹۴۵ +۷
۲زنده یاد فردین۳۲۰۱۹۹۰۶
۳کلوپ طاها۳۱۱۱۹۹۰۴
۴شهید هادی۳۰۰۳۹۱۴۵ -۰
گروه ۲تیمبازیبردتساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
۱شهدای اسلام آباد۳۲۱۰۹۶۳ +۷
۲رسالت۳۲۰۱۱۱۵۶ +۶
۳زنده یاد عبدالله۳۱۰۲۷۸۱ -۳
۴نیک پخش۳۰۱۲۴۱۲۸ -۱
گروه ۳تیمبازیبردتساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
۱مبلمان طاهری۳۳۰۰۱۵۲۱۳ +۹
۲پالادیوم۳۲۰۱۱۰۹۱ +۶
۳میلاد۳۱۰۲۹۱۰۱ -۳
۴جوانان شهید عبداللهی۳۰۰۳۲۱۵۱۳ -۰

تیم های صعود کننده به مرحله ۲ گروهی:

از گروه ۱ : جوانان آذرخش ( ۷امتیاز ) – زنده یاد فردین ( ۶ امتیاز )

از گروه ۲ : شهدای اسلام آباد ( ۷ امتیاز ) – رسالت ( ۶ امتیاز )

از گروه ۳ : مبلمان طاهری ( ۹ امتیاز ) – پالادیوم ( ۶ امتیاز )


برنامه و نتایج مرحله ۲ گروهی:
بازی - روزتاریخ - ساعتتیم اولنتیجهتیم دوم
۱۹ - دوشنبه۹۷/۰۳/۲۱ - ۲۲:۴۵مبلمان طاهری۶ - ۳پالادیوم
۲۰ - دوشنبه۹۷/۰۳/۲۱ - ۲۳:۴۵شهدای اسلام آباد۱ - ۰رسالت
-----
۲۱ - سه شنبه۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۲:۴۵جوانان آذرخش۰ - ۲شهدای اسلام آباد
۲۲ - سه شنبه۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۳:۴۵زنده یاد فردین۲ - ۲پالادیوم
-----
۲۳ - چهارشنبه۹۷/۰۳/۲۳ - ۲۲:۴۵جوانان آذرخش۲ - ۲رسالت
۲۴ - چهارشنبه۹۷/۰۳/۲۳ - ۲۳:۴۵زنده یاد فردین۱ - ۲مبلمان طاهری

جدول رده بندی مرحله ۲ گروهی:
گروه ۱تیمبازیبردتساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
۱شهدای اسلام آباد۲۲۰۰۳۰۳ +۶
۲رسالت۲۰۱۱۲۳۱ -۱
۳جوانان آذرخش۲۰۱۱۲۴۲ -۱
گروه ۲تیمبازیبردتساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
۱مبلمان طاهری۲۲۰۰۸۴۴ +۶
۲زنده یاد فردین۲۰۱۱۳۴۱ -۱
۳پالادیوم۲۰۱۱۵۸۳ -۱

برنامه و نتایج مراحل نهایی:
مرحله - روزتاریخ - ساعتتیم اولنتیجهتیم دوم
نیمه نهایی - دوشنبه۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۲۳:۰۰زنده یاد فردین۲ - ۳شهدای اسلام آباد
نیمه نهایی - دوشنبه۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۲۴:۰۰مبلمان طاهری۳ - ۲رسالت
-----
رده بندی - جمعه۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۱:۰۰رسالت-زنده یاد فردین
فینال - جمعه۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۲:۰۰شهدای اسلام آباد-مبلمان طاهری

عکس هایی از این دوره از مسابقات: به زودی …

مطالب مرتبط با این نوشته:

.

برای ارسال دیدگاه:

1- دیدگاه را خود را بنویسید البته شامل مطالب توهین آمیز و ... نباشد.

2- نام خود را بنویسید.

3- نوشتن ایمیل الزامی می باشد اگر ندارید از این ایمیل استفاده کنید: a@b.com

4- نوشتن سایت الزامی نمی باشد می توانید آن را رها کنید و در آخر بر روی "فرستادن دیدگاه" کلیک کنید.

.

 

۲ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *