اخبار, مسابقات ورزشی, نظرسنجی

برنامه و نتایج دومین دوره مسابقات فوتسال جام زنده یادان عبدالله و رضا رسولی

تیم قهرمان: گامرون سید کامل

دومین دوره مسابقات فوتسال جام زنده یادان رضا و عبدالله رسولی، با همت و تلاش آقایان غلامعباس بلارک، هادی افاضل، عبدالله جعفرنژاد، محمد رسولی و با همکاری شورای ورزشی دیده بان، برگزار  گردید.

رضا رسولی - عبدالله رسولی

رضا رسولی – عبدالله رسولی

مکان بازیها: بندرعباس سالن جانبازان مجموعه ورزشی ۷ تیر

زمان بازیها: شب های رمضان کریم

برنامه و نتایج اولین دوره مسابقات فوتسال جام زنده یاد عبدالله رسولی (قهرمان: مثلث طلایی آشنا)

گروه بندی بازی ها:

گروه اول: مثلث طلایی (آشنا) – نبرد شاهین (دیده بان) – گامرون سیدکامل (بندرعباس) – نور (بندرعباس)

گروه دوم: پارس (آشنا) – طوفان (دیده بان) – فروغ گامرون (بندرعباس) – شهید احمد عبدالهی (بندرعباس)

گروه سوم: کلینیک آینده (بندرعباس) – هیئت سیدالشهداء (دیده بان) – سی دلف (بندرعباس) – دوستان (بندرعباس)

شرح مسابقات به این صورت می باشد که ۲ تیم برتر از هر گروه به مرحله بعد صعود خواهند کرد سپس بین ۶ تیم قرعه کشی می شود و به ۲ گروه ۳ تیمی تقسیم می شوند. ۲ تیم برتر هر گروه به مرحله نیمه نهایی و سپس نهایی مسابقات راه می یابند.

اسامی تیم ها:

تیم فروغ گامرون بندرعباس: مجید اسماعیلی – ارمین گودی – سینا امینی – معزالدین – حامد زرنگاری – میلاد ماندگاری – افشین جهانگیر – کامران میرحسنی – علی بهربین – دانیال یاریاری – نعمت رنجبر – مربی: کیوان عامری – سرپرست: غلام ماندگاری

تیم پارس آشنا: اسامی: یاسر طاهری – سینا احمدیانپور – حبیب محمدزاده – محمد طاهری – محمد حسینی نژاد – حجت دهقانی – محمد عیدان – مجید طاهری – امین قاسمی – میلاد گچینی – مجتبی بایگان – محسن طیوری – مربی: نادر قایدی – سرپرست: حمید طاهری

تیم طوفان دیده بان: اسامی: میلاد نوشادی – عباس محمدی – علیرضا جعفرزادگان – منصور قلجایی – عبدالله محمدی – فرزاد نوشادی – ایوالفضل نوشادی – علیرضا احمدی – احمد عالیپور – عباس نوشادی – کامبیز محمدی – امیررضا نوشادی – میثم محمدی – مربی: موسی نوشادی – سرپرست: غلامرضا نوشادی

تیم کلینیک آینده: اسامی: سامان قاسمی – محسن مزیدی – حمید شایان فر – امیر عالی پور – حسام رضایی – علی تختی – روح الله میرشمسی – مصطفی حمزه ای – امیر جعفری – نوید ناصری – احسان نگهبان – محمدامین بهرام زاده – مربی: وحید شهبازی – سرپرست: حسن باوقار

تیم هیئت سیدالشهدای دیده بان: اسامی: محمدرضا بلارک – مهدی انصاری – سام بلارک – علی اصغر بلارک – کیوان بلارک – خالد رزاقی -محمدعلی حسنی – محمد رزمجو – سجاد سالاری – صادق کمالی – محمد کمالی – امین باقرزاده-  پوریا انصاری- کادر: وحید انصاری – مهدی افاضل – شهرام تهمایون – محمد ابتهاج – عبدالله جعفرنژاد

تیم دوستان بندرعباس:  هاشم دولتی – محمد آشنا – سبحان دولتی – ایمان کردی – رضا آبزیان – هوشنگ سالاری – کامران پرمر – رضا زرگانی – حسین دولتی – جلال دولتی – جمال دولتی – مربی: ایمان کردی – سرپرست: هاشم دولتخواه

تیم سی دلف هرمزگان: احسان قاسمی – مظفر آخسته – عظیم عبداللهی – محمد قاسمی – مسلم نوحه خوان – سهراب براهوی – میلاد شهابی – حسن رئیسی – عبدل رنجبر – مربی: هادی عسکری – سرپرست: محمد غلامی

تیم شهید عبدالهی: اسامی: فواد اورنگی – مصیب پوراسدی – رحیم مولایی – پیمان کاویانی – داوود ایارده – مهران پایدار – علی اصغر سالاری – بهنام احمدی – محمد سالاری – حمیدرضا خون جهان – سعید دهقانی – اسماعیل حیدری

 

عکس و اسامی بازیکنان تیم های شرکت کننده:

برای دیدن عکس ها در اندازه بزرگ بر روی آن کلیک کنید!

برنامه و نتایج بازی های گروهی – مرحله اول:

بازی - روزتاریخ - ساعتتیم اولنتیجهتیم دوم
۱ - چهارشنبه۹۵/۰۳/۱۹ - ۲۲:۳۰نور بندرعباس۲ - ۲گامرون سیدکامل
۲ - چهارشنبه۹۵/۰۳/۱۹ - ۲۳:۳۰مثلث طلایی۱۰ - ۱نبرد شاهین
۳ - جمعه۹۵/۰۳/۲۱ - ۲۲:۳۰پارس آشنا۱ - ۱فروغ گامرون
۴ - جمعه۹۵/۰۳/۲۱ - ۲۳:۳۰طوفان۱ - ۶شهید احمد عبدالهی
۵ - شنبه۹۵/۰۳/۲۲ - ۲۲:۳۰کلینیک آینده۳ - ۰سی دلف
۶ - شنبه۹۵/۰۳/۲۲ - ۲۳:۳۰هیئت سیدالشهدا۶ - ۱دوستان
۷ - دوشنبه۹۵/۰۳/۲۴ - ۲۲:۳۰نور بندرعباس۴ - ۱نبرد شاهین
۸ - دوشنبه۹۵/۰۳/۲۴ - ۲۳:۳۰گامرون سیدکامل۲ - ۱مثلث طلایی
۹ - سه شنبه۹۵/۰۳/۲۵ - ۲۲:۳۰پارس آشنا۷ - ۰طوفان دیده بان
۱۰ - سه شنبه۹۵/۰۳/۲۵ - ۲۳:۳۰فروغ گامرون۱ - ۱شهید عبداللهی
۱۱ - چهارشنبه۹۵/۰۳/۲۶ - ۲۲:۳۰هیئت سیدالشهدا۱ - ۱سی دلف
۱۲ - چهارشنبه۹۵/۰۳/۲۶ - ۲۳:۳۰کلینیک آینده۷ - ۰دوستان
۱۳ - جمعه۹۵/۰۳/۲۸ - ۲۲:۳۰نور بندرعباس۰ - ۱مثلث طلایی
۱۴ - جمعه۹۵/۰۳/۲۸ - ۲۳:۳۰طوفان دیده بان۲ - ۵فروغ گامرون
۱۵ - شنبه۹۵/۰۳/۲۹ - ۲۲:۳۰گامرون سیدکامل۷ - ۱نبرد شاهین
۱۶ - شنبه۹۵/۰۳/۲۹ - ۲۳:۳۰پارس آشنا۱ - ۳شهید عبداللهی
۱۷ - یکشنبه۹۵/۰۳/۳۰ - ۲۲:۳۰دوستان۲ - ۷سی دلف
۱۸ - یکشنبه۹۵/۰۳/۳۰ - ۲۳:۳۰کلینیک آینده۲ - ۰هیئت سیدالشهدا

جدول رده بندی گروه ها – مرحله اول:

گروه اولتیمبازی هابردتساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
۱گامرون سیدکامل۳۲۱۰۱۱۴۷ +۷
۲مثلث طلایی۳۲۰۱۱۲۳۹ +۶
۳نور بندرعباس۳۱۱۱۶۴۲ +۴
۴نبرد شاهین۳۰۰۳۳۲۱۱۸ -۰
گروه دومتیمبازی هابردتساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
۱شهید عبدالهی۳۲۱۰۱۰۳۷ +۷
۲فروغ گامرون۳۱۲۰۷۴۳ +۵
۳پارس آشنا۳۱۱۱۹۴۵ +۴
۴طوفان دیده بان۳۰۰۳۳۱۸۱۵ -۰
گروه سومتیمبازی هابردتساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
۱کلینیک آینده۳۳۰۰۱۲۰۱۲ +۹
۲هیئت سیدالشهدا۳۱۱۱۷۴۳ +۴
۳سی دلف۳۱۱۱۸۶۲ +۴
۴دوستان۳۰۰۳۳۲۰۱۷ -۰

بهترین های مرحله اول:

بهترین تیم: کلینیک آینده با ۳ برد و بدون باخت

بهترین خط حمله: کلینیک آینده و مثلث طلایی با ۱۲ گل زده

بهترین خط دفاعی: کلینیک آینده بدون گل خورده

گروه بندی تیم های صعود کننده به مرحله دوم (طبق قرعه کشی):

گروه اول: کلینیک آینده – هیئت سیدالشهداء دیده بان – مثلث طلایی آشنا

گروه دوم: شهید احمد عبداللهی – گامرون سیدکامل – فروغ گامرون

برنامه و نتایج بازی های گروهی مرحله دوم:

بازی - روزتاریخ - ساعتتیم اولنتیجهتیم دوم
۱۹ - دوشنبه۹۵/۰۳/۳۱ - ۲۲:۳۰کلینیک آینده۳ - ۴مثلث طلایی
۲۰ - دوشنبه۹۵/۰۳/۳۱ - ۲۳:۳۰گامرون سیدکامل۷ - ۳فروغ گامرون
۲۱ - سه شنبه۹۵/۰۴/۰۱ - ۲۲:۳۰فروغ گامرون۰ - ۶شهید عبداللهی
۲۲ - سه شنبه۹۵/۰۴/۰۱ - ۲۳:۳۰هیئت سیدالشهدا۱ - ۳مثلث طلایی
۲۳ - چهارشنبه۹۵/۰۴/۰۲ - ۲۲:۳۰هیئت سیدالشهدا۲ - ۲کلینیک آینده
۲۴ - چهارشنبه۹۵/۰۴/۰۲ - ۲۳:۳۰گامرون سیدکامل۶ - ۱شهید عبداللهی

جدول رده بندی گروه ها – مرحله دوم:

گروه اولتیمبازی هابردتساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
۱مثلث طلایی۲۲۰۰۷۴۳ +۶
۲کلینیک آینده۲۰۱۱۵۶۱ -۱
۳هیئت سیدالشهدا۲۰۱۱۳۵۲ -۱
گروه دومتیمبازی هابردتساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
۱گامرون سیدکامل۲۲۰۰۱۳۴۹ +۶
۲شهید عبدالهی۲۱۰۱۷۶۱ +۳
۳فروغ گامرون۲۰۰۲۳۱۳۱۰ -۰

برنامه و نتایج بازی های نیمه نهایی و نهایی:

بازی- مرحله- روزتاریخ - ساعتتیم اولنتیجهتیم دوم
۲۵- نیمه نهایی- چهارشنبه۱۳۹۵/۰۴/۰۹ - ۲۲:۳۰مثلث طلایی۱ - ۵شهید عبداللهی
۲۶- نیمه نهایی- چهارشنبه۱۳۹۵/۰۴/۰۹ - ۲۳:۳۰گامرون سیدکامل۱ (۳) - (۱) ۱
در ضربات پنالتی
کلینیک آینده
۲۷- رده بندی- جمعه۱۳۹۵/۰۴/۱۱ - ۲۱:۱۵مثلث طلایی۲ - ۱کلینیک آینده
۲۸- فینال- جمعه۱۳۹۵/۰۴/۱۱ - ۲۲:۱۵شهید عبداللهی۲ - ۴گامرون سید کامل

تیم قهرمان: گامرون سید کامل

نایب قهرمان: شهید احمد عبداللهی

تیم سوم: مثلث طلایی آشنا

کاپ های قهرمانی

کاپ های قهرمانی

تیم قهرمان: گامرون سید کامل

تیم قهرمان: گامرون سید کامل

نظرسنجی بهترین بازیکن:

چند نکته:

  • هر نفر فقط یه رای می تواند ارسال کند.
  • newIconفرصت شرکت در نظرسنجی تا ساعت ۲۱ روز جمعه ۹۵/۴/۱۱ می باشد.
  • برای نظر دادن کافیست ابتدا تیک شخص یا اشخاص مورد نظر خود را بزنید و بر روی نظردادن کلیک کنید.
  • به بهترین بازیکن به رسم یادبود لوح تقدیری اهدا می شود.
  • مدیریت امکان مشاهده آی پی ها و نوع دستگاه هایی دارد که کاربران با آن رای خود را ارسال می کنند پس درصدد تقلب برنیایید.

به نظر شما بهترین بازیکن این دوره از مسابقات چه کسی می تواند باشد ؟

  • مصطفی حمزه ای (کلینیک آینده) ( ۴۰۴ رأی)
  • امیر جعفری (کلینیک آینده) ( ۳۵۶ رأی)
  • عمران حمیدی (گامرون سیدکامل) ( ۲۷۷ رأی)
  • مهران پایدار (شهید احمد عبدالهی) ( ۲۲۱ رأی)
  • علی صابری (گامرون سیدکامل) ( ۱۴۱ رأی)
  • سجاد سالاری (هیئت سیدالشهدای دیده بان) ( ۱۲۷ رأی)
  • میثم سلیمانی (مثلث طلایی آشنا) ( ۱۲۴ رأی)
  • سعید دهقانی (شهید احمد عبدالهی) ( ۷۵ رأی)
  • سینا امینی (فروغ گامرون) ( ۲۹ رأی)
  • بهنام جعفری (مثلث طلایی آشنا) ( ۱۵ رأی)
  • تشکر! شما در این نظرسنجی شرکت کرده اید

تعداد نفرات شرکت کننده: ۱,۶۱۲ | جمع کل آراء: ۱,۷۶۹

Loading ... Loading ...

نظرسنجی پرطرفدارترین تیم:

چند نکته:

  • هر نفر فقط یه رای می تواند ارسال کند.
  • newIconفرصت شرکت در نظرسنجی تا ساعت ۲۱ روز جمعه ۹۵/۴/۱۱ می باشد.
  • برای نظر دادن کافیست ابتدا تیک تیم یا تیمهای مورد نظر خود را بزنید و بر روی نظردادن کلیک کنید.
  • به سرپرست تیم پرطرفدار به رسم یادبود لوح تقدیری اهدا می شود.
  • مدیریت امکان مشاهده آی پی ها و نوع دستگاه هایی دارد که کاربران با آن رای خود را ارسال می کنند پس درصدد تقلب برنیایید.

شما طرفدار کدام تیم شرکت کننده در این دوره از مسابقات هستید ؟

  • کلینیک آینده ( ۲۹۴ رأی)
  • گامرون سیدکامل بندرعباس ( ۱۳۸ رأی)
  • شهید احمد عبدالهی بندرعباس ( ۹۱ رأی)
  • هیئت سیدالشهداء دیده بان ( ۸۶ رأی)
  • فروغ گامرون بندرعباس ( ۸۳ رأی)
  • مثلث طلایی آشنا ( ۵۱ رأی)
  • طوفان دیده بان ( ۴۵ رأی)
  • نبرد شاهین دیده بان ( ۳۰ رأی)
  • دوستان بندرعباس ( ۲۱ رأی)
  • نور بندرعباس ( ۱۹ رأی)
  • سی دلف هرمزگان ( ۱۴ رأی)
  • پارس آشنا ( ۱۳ رأی)
  • تشکر! شما در این نظرسنجی شرکت کرده اید

تعداد نفرات شرکت کننده: ۷۸۰ | جمع کل آراء: ۸۸۵

Loading ... Loading ...

عکس هایی از این دوره از مسابقات:

۸ خرداد ۱۳۹۶
https://www.didebani.com/?p=9055

نوشته های مرتبط

47 نظر در “برنامه و نتایج دومین دوره مسابقات فوتسال جام زنده یادان عبدالله و رضا رسولی

  1. حسین گفت:

    سلام و خسته نباشید
    حالا فقط امیدمون به هیئته ببینم چیکار میکنه
    زشته برگزاری مال خودمون باشه ولی تیمامون هیچی نباشه

    1. سلام من به تیم دکترمحمدصادقی کیادهی کلیلینگ اینده رای میدم چون مثل ستاره میدرخشند

  2. مجتبی صادقی کیادهی،1395/3/23 گفت:

    باسلام وعرض ادب بنده بخاطر پشت کار مدیریت محترم وتیم مجرب این باشگاه فرهنگی ورزشی به این باشگاه رای میدم

  3. مجتبی صادقی کیادهی،1395/3/23 گفت:

    اری اینجانب به باشگاه فرهنگی ورزشی کلنیک آ ینده میباشد،با ارزوی روز افزون برای کادرمدیریتی این باشگاه رااز خداوند منان خواستارم

  4. محمد رسولی گفت:

    دوستان عزیز شرکت در نظرسنجی فقط از طریق سیستم رای گیری بالا صورت می پذیرد و نام بردن تیم خاصی در قسمت نظرات رایی برای شما ثبت نخواهد شد
    باتشکر

  5. رضا گفت:

    بادرودوسلام من به کلینیک آینده رای میدم دکترمحمدصادق کیادهی همچون تیردرکمان پرسرعت ودرخشان است.باامیدموفقیت وپیروزی

  6. tayeb dehghani گفت:

    سیدکامل لایک

  7. amir گفت:

    من به مهران پایدار رای دادم چون بازیش رو دیدم فوتسالش فوق العاده س امیدوارم که موفق باشه و در آخر به عنوان بهترین بازیکن این جام لقب بگیره? و رای من برای تیم برتر گامبرون سید کامل هست.مهران جاااااان موفق و موئید باشی ??

  8. رحمت اله جعفری گفت:

    به کلینیک آینده رای میدم چون ازهرنظر مورد تایید است تیم یکدست وآینده داری می باشد.

  9. ایمان نارمندی گفت:

    من به کلینک اینده رای میدم وخسته نباشی اقای امیرجعفری باعث افتخاری

  10. موسی ک یمی گفت:

    به کلینیک آینده رای میدهم بخاطر آینده خویشان موفق باشن

  11. يعقوب عبدالهي خونسرخ گفت:

    من به مهران پایدار به عنوان بهترین بازیکن رأی دادم اصلاً نمیشناسمش ولی برادرش تو گروه واتساپمون از همه درخواست کرده بود بهش رأی بدین به همین دلیل فقط ….

  12. سپاهی گفت:

    به تیم کلنیک اینده رای میدم چون بهترینه انشاالله که موفق میشود

  13. سارا گفت:

    سلام من به دکتر محمد صادقی کیادهی کلینیک آینده رأی میده

  14. mehrdad گفت:

    احتمال قهرمانی تیم گامرون سیدکامل خیلی زیاده.واقعا قهرمانی حقشون هستش. هرچند که بازیکنان بهتری هم داشتند امانتونستند( وقت نکردند) که شرکت کنند در این جام.

  15. محمد گفت:

    با سلام.ضمن تشکر از هیت برگزارکننده درخواست داورهای قویتری را دارم.به دلیل سطح بالای مسابقات این جام.تا حق برخی تیمها از بین نرود.سپاس.از مسول سایت که بموقع از سواستفاده جلوگیری بعمل اورده است.

  16. علی گفت:

    سلام به دکتر صادقی رای میدم امیدوارم موفق بشید

  17. _asma_ گفت:

    باعرض سلام من به مصطفی حمزه ای رای میدم

  18. مصطفی عزیزپور احمدی گفت:

    باسلام ادب خدمت همه من به تیم میثم سلیمانی رای میدم انشاالله موفق باشه

  19. سلام من دو تا رای میدم یکی به نی انبان چون بهترین ساز دنیاست . یکی هم به هیئت سیدالشهدا. همین فقط
    عزیزمی ممد جون

  20. الینا گفت:

    من به میثم سلیمانی رای میدهم

  21. محمد گفت:

    با سلام
    من به گامرون و نور بندر عباس رای میدم چون آینده ای درخشان در انتظارشان هس

  22. شقایق گفت:

    رای من مصطفی حمزه ای

  23. میلاد گفت:

    مصطفی حمزه ای

  24. مرتضی کریمی گفت:

    سلام و خسته نباشید به نظر من سعید دهقانی بهترین بازیکن استانه و آینده فوتسال کشورمونه یه پیشنهاد هم واسه مربیان استان دارم میتونن از سعید دهقانی بعنوان هافبک وسط استفاده کنن مثل سعید تو استان ندیدم

  25. داوود گفت:

    فقط سعید دهقانی بازیکن جوان و آینده دار و فوق العاده خوش تکنیک تیم شهید عبداللهی

  26. عادل بزوال گفت:

    کم سن ترین عضو تو بازیکنان منتخب سعید،دهقانی آینده استان رو حمایت کنین ـ در آینده خیلی بیشتر ازش میشنوین

  27. داود گفت:

    آرزوی موفقیت برای تمامی ورزشکاران

  28. مصی خان گفت:

    میثم موفق باشی همیشه

  29. عزیز گفت:

    میثم جام موفق باشی عزیز

  30. WANTED!!! in bandar abbas گفت:

    رای ما مصطفی حمزه ای

  31. علی امیری گفت:

    عالی کوکام سعید دهقانی . تو خیلی جایه پیشرفت بیشتری اتستن قربونت

  32. نیماکریمی گفت:

    بنده ب سعیددهقانی رأی میدم چون ازنظرمن ایشون بازیکن فوق العاده تکنیکی و اینده داری هست

    1. مجید برزکار گفت:

      فقط سعید دهقانی . تمام

  33. محمد رسولی گفت:

    باسلام
    دوست عزیزی که از طریق نرم افزار opera به طور متوالی به آقای امیر جعفری رای می دهی لطفا دیگر تکرار نشود وگرنه کلا ایشان از نطرسنجی حذف خواهند شد.

    1. ع گفت:

      باسلام.لطفا برا انتخاب بهترین دروازبان نیز نظرسنجی بذارید.باتشکر

  34. رضا.یاشار گفت:

    سلام، لطفا آقای امیر جعفری را به خاطر تقلب های فراوان از مسابقه نظر سنجی حذف بفرمایید

    1. محمد رسولی گفت:

      سلام
      حتی اگر ۱ رای هم تقلب دیده شود از ایشان کسر می شود

  35. محمد گفت:

    سلام
    من به تیم کلنیک آینده رای میدم
    آفرین به امیر جعفری

  36. ضرغام گفت:

    رای. من هم استاد اعظم سعید دهقانی ..
    نظر سنجی شکلک نداره حالتمون رو ابراز کنیم…
    تازه درست شده این صفحه حتما ، ولی دارم میخندم….

    سعید از اینجا بهت سلام میکنم ، موفق باشی
    در ضمن تو فکر نظر سنجی نباش .. معروفیت یه چیزیه محبوبیت یه چیز دیگه ،،
    تو محبوبی محبوب

  37. ضرغام گفت:

    ساعت اینجا هم یه ساعت عقبه…..
    یه بررسی کنین

  38. Amin گفت:

    رأی من مصطفی حمزه ای دوست عزیزم یه بازیکن فوق العاده عالی وًکلاسیک

  39. محمد گفت:

    حاجی برات آرزوی موفقیت میکنم.تومیتونی*

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در صورتی که ایمیل ندارید از این مدل استفاده کنید: a@b.com