برنامه و نتایج اولین دوره مسابقات فوتسال جام زنده یاد کامران

اولین دوره مسابقات فوتسال جام زنده یاد کامران (عبدالله) رسولی انجام خواهد شد. این دوره از مسابقات با همت و تلاش آقایان غلامعباس بلارک و هادی افاضل با همکاری شورای ورزشی دیده بان بین ۸ تیم و در دو گروه چهار تیمی برگزار خواهد شد.

از هر گروه دو تیم به مرحله نیمه نهایی صعود می کنند که به صورت ضربدری با هم مسابقه خواهند داد و در نهایت دو تیم برنده در فینال و دو تیم بازنده در رده بندی به مصاف هم خواهند رفت.

گزارشگر مسابقات : آقای اسماعیل بالیده

گروه اول: مثلث طلایی آشنا – شهدای دیده‌بان  – تاج دیده‌بان  – هیئت سیدالشهدا دیده‌بان

تیم تاج دیده بان

تیم تاج دیده بان

اسامی تیم تاج دیده بان:

علی انصاری – باقر پالاهنگ – وحید انصاری – ناصر انصاری – پوریا انصاری – علیرضا کمالی – مجتبی تاجیک – حسن جعفری – میلاد مرادپور – محمد هاشمی – حسین انصاری – بهنام جعفری | مربی: حسین انصاری | سرپرست: اصغر انصاری

اسامی تیم هیئت سیدالشهدا دیده بان:

محمود ارجمند – عباس صبوری – مجتبی شکور – ابوالفضل نوشادی – ابوطالب تالانه – حمید خمزاده – شهرام تهمایون – پیمان صبوری – خالد رزاقی – سام بلارک – علیرضا بلارک – کامبیز محمدی | مربی: جابر انصاری | سرپرست: سیف الله باقری

اسامی بازیکنان تیم شهدای دیده بان:

محمدرضا بلارک – جابر انصاری – محمد رزمجو – محمدرضا چشم براه – کیوان بلارک – مهدی جوشن – مهدی انصاری – مهران انصاری – پیمان تقی نژاد – عبدالله محمدی – مجتبی بایگان – محمد رسولی | مربی: غلامعباس بلارک | سرپرست: غلامرضا انصاری

اسامی بازیکنان تیم مثلث طلایی آشنا:

موسی طاهری – مهدی نصر – مجیدطاهری – محمد طاهری – یاسر طاهری – کیانوش جعفری – سعید حاتمی – ابوطالب دولت خواه – میلاد گچینی نیا – سلمان تقی زاده – ابوذر تقی زاده

تیم فوتسال مثلث طلایی آشنا

گروه دوم: یاران جوان بندرعباس  – غدیر بندرعباس  – ستارگان اوز – نور بندرعباس

تیم ستارگان اوز

تیم ستارگان اوز

اسامی بازیکنان تیم ستارگان اوز:

رامین جنگجو – عظیم سپرتاج – حمید ساعی – علی قادری – نوروز قاعدی – منور بنار – سعید صمدانی – محمد ساعی – عقیل رحیمی – مهرزاد نجمی – اردلان بهروجی – محمد دروازه بان | مربی: غلام رحیمی | سرپرست: صفر جعفری

تیم یاران جوان بندرعباس

تیم یاران جوان بندرعباس

اسامی بازیکنان تیم یاران جوان:

محمدرضا ناظری – محمدرضا بازگیر – حسن سپهری – سعید اقتداری – امیر اقتداری – فرج الله هاشمی پور – مهران همتایی – محمدامین منصوری – محمدجواد مادومی – علیرضا دهقانی – محمدرضا دهقانی – موسی خاکمنش زاده | مربی: مصطفی محمود زاده | سرپرست: هدایت مسلمی نژاد

اسامی بازیکنان تیم نور بندرعباس:

میلاد مریدی – علی نجمایی – نوید سقفی – عبدالله جعفری – سجاد دهقانی – حسن آرمات – حسن زاهدی – سجاد سالاری – رضا پژوم – سیروس آبشره – امیر طارمی – امین صادقی | مربی: سعید اکبرزاده | سرپرست: روح الله کارگر

تیم فوتسال نور بندرعباس

اسامی بازیکنان تیم یادآوران غدیر بندرعباس:

محمدامین دهقانی – محمدرضا رحیمی – امیراحسان مرادی – امین شمسی – محمدامین دلداری – امید کهوری – امیرفضل الله سرخایی – جواد فولادی – سیدحسن حسینی – احسان موحد – نوید رحیمی – محمد قائمی | مربی: معین رنجبریان | سرپرست: احمد کناری نژاد

برای مشاهده اطلاعات بازی ها از جمله گلزن ها – کارت های زرد و قرمز بر روی اطلاعات بازی (کلیک کنید) کلیک کنید.

برنامه و نتایج بازی های مرحله گروهی:

بازی - روزتاریخ - ساعتتیم اولنتیجهتیم دوماطلاعات
بازی ۱ - شنبه۱۳۹۴/۰۲/۱۹ - ۲۲:۰۰شهدای دیده بان۱۱ - ۰هیئت سیدالشهدااطلاعات بازی (کلیک کنید)
بازی ۲ - شنبه۱۳۹۴/۰۲/۱۹ - ۲۳:۰۰مثلث طلایی۷ - ۳تاج دیده باناطلاعات بازی (کلیک کنید)
بازی ۳ - یکشنبه۱۳۹۴/۰۲/۲۰ - ۲۲:۰۰یادآوران غدیر۳ - ۳نور بندرعباساطلاعات بازی (کلیک کنید)
بازی ۴ - یکشنبه۱۳۹۴/۰۲/۲۰ - ۲۳:۰۰یاران جوان۴ - ۲ستارگان اوزاطلاعات بازی (کلیک کنید)
بازی ۵ - سه شنبه۱۳۹۴/۰۲/۲۲ - ۲۲:۰۰هیئت سیدالشهدا۱ - ۱۲تاج دیده باناطلاعات بازی (کلیک کنید)
بازی ۶ - سه شنبه۱۳۹۴/۰۲/۲۲ - ۲۳:۰۰مثلث طلایی۱ - ۳شهدای دیده باناطلاعات بازی (کلیک کنید)
بازی ۷ - چهارشنبه۱۳۹۴/۰۲/۲۳ - ۲۲:۰۰یادآوران غدیر۲ - ۳یاران جواناطلاعات بازی (کلیک کنید)
بازی ۸ - چهارشنبه۱۳۹۴/۰۲/۲۳ - ۲۳:۰۰ستارگان اوز۴ - ۵نور بندرعباساطلاعات بازی (کلیک کنید)
بازی ۹ - شنبه۱۳۹۴/۰۲/۲۶ - ۲۲:۰۰مثلث طلایی۱۴ - ۱هیئت سیدالشهدااطلاعات بازی (کلیک کنید)
بازی ۱۰ - شنبه۱۳۹۴/۰۲/۲۶ - ۲۳:۰۰شهدای دیده بان۳ - ۵تاج دیده باناطلاعات بازی (کلیک کنید)
بازی ۱۱ - یکشنبه۱۳۹۴/۰۲/۲۷ - ۲۲:۰۰یاران جوان۱ - ۲نور بندرعباساطلاعات بازی (کلیک کنید)
بازی ۱۲ - یکشنبه۱۳۹۴/۰۲/۲۷ - ۲۳:۰۰یادآوران غدیر۲ - ۲ستارگان اوزاطلاعات بازی (کلیک کنید)

جدول رده بندی گروه الف:

گروه الفتیمبازی هابردتساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
۱مثلث طلایی۳۲۰۱۲۲۷۱۵ +۶
۲شهدای دیده بان۳۲۰۱۱۷۶۱۱ +۶
۳تاج دیده بان۳۲۰۱۲۰۱۱۹ +۶
۴هیئت سیدالشهدا۳۰۰۳۲۳۷۳۵ -۰

تیم های صعودکننده گروه الف: تیم اول: مثلث طلایی آشنا – تیم دوم: شهدای دیده بان

جدول رده بندی گروه ب:

گروه بتیمبازی هابردتساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
۱نور بندرعباس۳۲۱۰۱۰۸۲ +۷
۲یاران جوان۳۲۰۱۸۶۲ +۶
۳یادآوران غدیر۳۰۲۱۷۸۱ -۲
۴ستارگان اوز۳۰۱۲۸۱۱۳ -۱

تیم های صعودکننده گروه ب: تیم اول: نور بندرعباس – تیم دوم: یاران جوان بندرعباس

برنامه و نتایج مرحله نیمه نهایی و نهایی:

بازی - روزتاریخ - ساعتتیم اولنتیجهتیم دوماطلاعات
نیمه نهایی ۱ - سه شنبه۱۳۹۴/۰۲/۲۹ - ۲۲:۰۰مثلث طلایی۲ - ۱یاران جواناطلاعات بازی (کلیک کنید)
نیمه نهایی ۲ - سه شنبه۱۳۹۴/۰۲/۲۹ - ۲۳:۰۰نور بندرعباس۲ - ۱شهدای دیده باناطلاعات بازی (کلیک کنید)
رده بندی - جمعه۱۳۹۴/۰۳/۰۱ - ۱۷:۰۰شهدای دیده بان۲ - ۱یاران جواناطلاعات بازی (کلیک کنید)
فینال - جمعه۱۳۹۴/۰۳/۰۱ - ۱۸:۰۰مثلث طلایی۴ - ۲نور بندرعباساطلاعات بازی (کلیک کنید)

تیم اول: مثلث طلایی آشنا

تیم دوم: نور بندرعباس

تیم سوم: شهدای دیده بان

تیم قهرمان: مثلث طلایی

تیم قهرمان: مثلث طلایی

تیم قهرمان: مثلث طلایی

تیم قهرمان: مثلث طلایی

تیم دوم: نور بندرعباس

تیم دوم: نور بندرعباس

تیم سوم: شهدای دیده بان

تیم سوم: شهدای دیده بان

از نکات قابل توجه این دوره از مسابقات حضور افراد سرشناس و صاحب مقام در زمینه فوتبال و فوتسال استان هرمزگان بود که به دعوت آقای غلامعباس بلارک در مراسم اختتامیه حضور داشتند از جمله:

دبیر باشگاه های استان هرمزگان: جناب آقای حسین وفایی

دبیر هیئت فوتبال استان هرمزگان: جناب آقای محمود کریم زاده

رئیس فوتبال استان هرمزگان: جناب آقای عبدالمجید دویده

مسئول کمیته فرهنگی هیئت فوتبال هرمزگان: جناب آقای حسین نارنجی

سرپرست – سرمربی و مسئولین باشگاه آذرخش بندرعباس

و …

عکس هایی از این دوره از مسابقات:

دوستانی که از طریق نرم افزار موبایلی سایت این مطلب را مشاهده می فرمایند برای دیدن جدیدترین تغییرات و نتایج بازی ها حتما باید از طریق مرورگر وارد سایت شوند. برای این منظور کافیست بر روی “مشاهده وبسایت” یا “visit website” در زیر همین مطلب کلیک کنید.

مطالب مرتبط با این نوشته:

.

برای ارسال دیدگاه:

1- دیدگاه را خود را بنویسید البته شامل مطالب توهین آمیز و ... نباشد.

2- نام خود را بنویسید.

3- نوشتن ایمیل الزامی می باشد اگر ندارید از این ایمیل استفاده کنید: a@b.com

4- نوشتن سایت الزامی نمی باشد می توانید آن را رها کنید و در آخر بر روی "فرستادن دیدگاه" کلیک کنید.

.

 

۶ دیدگاه

  • چرا فقط عکس تیم تاج رو گزاشتین و عکس های تیم های دیگر شرکت کننده در جام زنده یاد کامران رسولی رو نگزاشتین

  • لطفا عکس دیگر تیم های شرکت کننده رو هم بزارید

    باتشکر

  • Jahetbe

    چر ا شهدا نرفته فینال ؟؟؟
    تیم ک تیم همیشگیه همه رو هم داشته 🙁

  • ناشناس

    خسته نباشید به اقایان غلامعباس بلارک هادی افاضل عبدالله جعفرنژاد عباس نوشادی که زحمت برگزاری مسابقات کشیدن عالی بود تشکر ویژه هم از حاج قاسم بهروش ریس شورای ورزشی دیده بان که با حضورخود در ورشگاه باعث دلگرمی ورزشکاران و تماشاگران شدن همچنین خدا قوت به برادران رسولی که برای بهتر برگزارشدن این دوره از مسابقات سنگ تمام گذاشتن یه خدا قوت جانانه هم به تماشاگران عزیز که درکلیه مسابقات حضوری فعال داشتن

  • رضا

    من میگم الان که ورزش دیده بان دارای شورای ورزشی شده و از بلا تکلیفی خارج شده بهتره همچنین مسابقاتی بطور منظم برگزار بشه و ادامه پیدا کنه تا جوانان اوقات فراغت خود را با ورزش سپری کنند
    در هر صورت با توجه به خلوص نیت و توانایی هایی که از حاج قاسم به عنوان رییس شورای ورزشی و دیگر دوستان همچون کربلایی عبدالله و…در شورای ورزشی دیده بان سراغ داریم امید است این موضوع مهم نیز محقق شود

  • خیلی عالی. ممنون از نویسنده که این همه زحمت کشیده.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *