اخبار, شورای اسلامی

آنچه در جلسه بهبود وضعیت آب شرب دیده بان گذشت

در ساعت ۲۰ مورخ ۱۳۹۴/۸/۲ با حضور جمعی از اهالی واعضای شورای آب دیده بان جلسه ای در مسجد ولیعصر عج دیده بان برگزار وبرای بهبود وضعیت آب شرب دیده بان تبادل نظر وتصمیم گیری به شرح زیر شد:

۱.اعضای هیئت امنای جدید آب آقایان حاج فرج ا…نوشادی ،حاج علی اکبر صبوری، امرالله انصاری، عبدالله بلارک، ابوطالب تالانه، حسین رسولی، سیف ا… باقری، علی اصغر پالاهنگ و علی افاضل تعیین گردیدند و آقایان حاج علی محمدی، غلامرضا اقلیما و حسن رزاقی به عنوان ذیحساب انتخاب شدند.

۲.همه اعضای هیئت امنا متقبل شدند که هرگاه جهت تامین هزینه های آب شرب دیده بان نیاز به خودیاری وکمک باشد،علاوه بر کمک وفعالیت خود ،از فامیل وبستگان خود نیز اقدام به جمع آوری کمک های نقدی نمایند و در این خصوص مسئول وجوابگو خواهند بود.

۳. آقای نادر عسکری نیز به عنوان قرائت کننده کنتور های آب محل با شرایطی که در زیر مرقوم میشود انتخاب گردید:
الف.حقوق ماهیانه نامبرده مبلغ ۲۵۰۰۰۰ تومان تعیین شد که در آخر هرماه در قبال رسید از ذیحساب تحویل بگیرد.
ب.هر ۲ ماه یکبار تمامی کنتورهای آب محل را قرائت نماید وبر مبنایی که هیئت امنا تعیین میکند ،مصرفی آب مشترکین را محاسبه و وجه آن را طبق فیش از مشترک تحویل بگیرد وبه ذیحساب تحویل ورسید آن را دریافت دارد.
ج.روزانه ازوضعیت شبکه ولوله های آب رسانی در طول مسیر کسب اطلاع کند ونسبت به تعمیر و ترمیم شکستگی آن در اسرع وقت اقدام نماید.
د. هر گونه هزینه ای از قبیل دستمزد کارگر و خرید تجهیزات و کرایه حمل ونقل مربوط به ترمیم خرابی لوله ها طبق ارائه فاکتور از ذیحساب تحویل بگیرد.

۴. آقای عسکری موظف است هر تصمیمی که در رابطه با مشترکین توسط هیئت امنا تصویب وبه وی ابلاغ میشود اجرا نماید. مثلا تعیین میزان اخذ وجه بر اساس متراژ ازمشترکین یا تعیین اخذ وجه متناسب از سازندگان ساختمان که آب زیاد مصرف میکنند و اجرای تعرفه مصرفی آب مشترکینی که جهت کشاورزی از آب شرب استفاده میکنند.

۵.هزینه تعمیر شکستگی لوله از کمر بند تا کنتور به عهده مشترک میباشد.

۶. مقرر شد آقای عسکری در رابطه با حساب قبلی که از مشترکین بابت مصرفی آب طبق فیش وجه آن را دریافت کرده است ، ومیزان هزینه هایی که جهت تعمیرات لوله های آب پرداخت کرده واخذ حقوق دوره های گذشته خود ،با هیئت امنا جلسه گرفته و حساب قبلی را تسویه نماید .

۷.اعضای هیئت امنا نیز موظف شدند که در هر لحظه ای که نیاز باشد تشکیل جلسه دهند و مشکلات آب دیده بان را بررسی و برای رفع آن پیگیری جدی نمایند و حتی المقدور در تمامی جلسات شرکت نمایند.

در پایان همه حاضرین صورتجلسه را امضا وبا ذکر صلوات بر محمد وآل محمد جلسه خاتمه یافت.

IMG_4368 IMG_4369

۲۸ دی ۱۳۹۵
https://www.didebani.com/?p=8239

یک نظر در “آنچه در جلسه بهبود وضعیت آب شرب دیده بان گذشت

  1. راشدانصاری گفت:

    خسته نباشید آقای صبوری
    ای کاش این همه من با فرماندار و آبفا رایزنی کردم و کارشناس فرستادند دیده بان با بخشدار و نماینده مجلس صحبت کردم ….همه متفق القول نظرشان این بود که بهترین راه حل برای آب شرب دیده بان این است که زیر پوشش آبفای روستایی قرار بگیرد….
    به هر حال بازهم دست شما و دیگر دوستان درد نکند محرم که آمدم دیده بان آب خیلی شیرین شده بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در صورتی که ایمیل ندارید از این مدل استفاده کنید: a@b.com