اخبار, هیئت سیدالشهداء

بیانیه هیئت سیدالشهداء دیده بان: جنایات آل سعود و شهادت شیخ نمر

انا لله و انا الیه راجعون

باز هم دولت وهابی سعودی دست به جنایت بزرگ دیگری زده؛ و با به شهادت رساندن ایت الله شیخ النمر؛ غمی بزرگ به دل مسلمانان اعم از شیعه و سنی گذاشته و چهره صهیونیسمی خود را بیشتر از پیش نمایان نموده است.

پادشاه عربستان با روی کار اوردن دولتی که، جوانکی ناپخته و خیره سر را در راس ان گمارده است؛ ثابت کرده که با جنایتهایشان از قبیل؛ حمایت از گروهک تروریستی داعش، جنگ نابرابر یمن، کشتار مردم مظلوم بحرین و پایین اوردن قیمت نفت، نه تنها به مردم خودش بلکه به تمام امت مسلمانان، اسیب رسانده و بردگی خودش را به امریکا تایید و به اثبات رسانده است.

ما از دولت محترم کشور عزیزمان خواستاریم که:

اولا روابط خود را با عربستان به طور کلی قطع کند.

ثانیا سفیر دولت گربه صفت عربستان را از ایران اخراج نماید.

و ثالثا با برگزاری راهپیمایی و همچنین پیگیری در جلسات سازمان ملل، خشم و انزجار ملت ایران را از ال سعود به جهان و  مظلومان دنیا مخابره کنند.

و اما به سلمان، دیکتاتور عربستان و دولتش هشدار میدهیم:

که با به شهادت رساندن علما و بزرگان دین؛ و دیگر جنایتهایتان، سراغاز نابودیتان را رقم خواهید زد. و جهانیان به زودی شاهد سقوط دولت طاغوتیتان خواهند بود، ان شاالله.

همچنین به یاوه سرایی یکی از نظامیان امارات که نسبت به ایران جسارت نموده است میگوییم: حرف تو که هیچ، حرف شیخ تو را هم قابل جواب دادن نمیدانیم و باید بگوییم کل دولت شما، همین پایگاه مقاومت شهید پالاهنگ دیده بان و سپاه امام سجاد بندرعباس کفایتتان میکند.

هیئت سیدالشهدا دیده بان شهادت ایت الله شیخ النمر توسط ال سعود را به شدت محکوم میکند، و به امت اسلامی و جامعه روحانیت به ویژه خانواده معظم ایشان تبریک و تسلیت عرض مینماید.

هیئت سیدالشهدا دیده بان

2016-01-03_090401

۲۸ دی ۱۳۹۵
https://www.didebani.com/?p=8380

نوشته های مرتبط

2 نظر در “بیانیه هیئت سیدالشهداء دیده بان: جنایات آل سعود و شهادت شیخ نمر

  1. راشدانصاری گفت:

    خدا لعنت کند آل بوسفیان (سعود) را….

  2. مجتبی شکور گفت:

    ان شا الله بزودی حکومت آل یهود در عربستان توسط خود مردم عربستان به پایان خواهد رسید و این دشمنان واقعی اسلام به سزای اعمالشان خواهند رسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در صورتی که ایمیل ندارید از این مدل استفاده کنید: a@b.com