هیئت سیدالشهداء

بیانیه هیئت سیدالشهدا دیده بان به مناسبت حماسه ۹ دی

بیانیه هیات سیدالشهدا دیده بان به مناسبت حماسه ۹دی:

به نام خدا

یوم الله نهم دی ماه، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و روز تجدید بیعت با ولی زمان، یک زلزله سیاسی برای مستکبرین عالم و در راس آنها آمریکای جنایتکار بود.

حماسه عظیمی که وحدت، همدلی و وفاداری ملت ایران نسبت به انقلاب اسلامی و امام راحل (ره) را به عرصه ظهور رساند و چشم همه مردم جهان را به اقتدار بی‌مثال جمهوری اسلامی ایران گشود.

پس از گذشت ۶ سال از فتنه ۸۸ که خاطره‌ای تلخ در اذهان عمومی بجای گذاشته است و نظام مقدس اسلامی در برخورد با سران و عاملان آن حداکثر رافت اسلامی را به خرج داده است، اکنون با دقت در انتصابات اخیر در گوشه و کنار دستگاه اجرایی کشور، بیم آن می‌رود که گناه نابخشودنی عده‌ای در تحمیل چالشی سنگین به نظام اسلامی رفته رفته به فراموشی سپرده شود و به جای محاکمه در محافل قضایی و پس دادن تاوان آنچه به کشور تحمیل کرده اند، در جایی از خاک همین کشور عزیز متصدی پست های والای دولتی شوند.

امروز کسانی که از این گونه اقدامات حمایت می‌نمودند چهره کریه خود را در پوشش‌های دیگری پنهان نموده‌اند و مطمئنا در صورت پیدا نمودن فرصت مجدد لحظه‌ای از فتنه‌انگیزی دیگری علیه ملت ایران دریغ نخواهند کرد.

“ان تنصر الله ینصرکم و یثبت اقدامک

و اما ان روزها چه زیبا فرمودند رهبر فرزانه مان امام خامنه ای که:

«هرچه انسان در اطراف این قضایا فکر می کند، دست خدای متعال را، دست قدرت را، روح ولایت را، روح حسین بن علی (ع) را می‌بیند. این کارها ، کارهایی نیست که با اراده امثال ما انجام پذیرد؛ این کار خداست، این دست قدرت الهی است.»

آری، این دست قدرت الهی بود که در روز ۹دی، آحاد مردم را در سراسر کشور به صورت خود جوش به صحنه آورد و بزرگترین توطئه و عمیق ترین فتنه علیه انقلاب اسلامی و نظام ولایی را، در هم شکست.

واینک هیئت سیدالشهداء دیده بان ضمن بزرگداشت این روز تاکید میکند ملت ایران با گذشت ۶ سال از فتنه ۸۸  باید هوشیارتر از قبل باشد، زیرا فتنه گران شکست خورده در حال سر بر آوردن و تدارک فتنه‌ای دیگر هستند اما به آنان باید گفت: “و مکروا و مکرالله و الله خیر الماکرین”.

هیات سیدالشهدا دیده بان

2016-01-02_002808

۱۳ دی ۱۳۹۴
https://www.didebani.com/?p=8374

مطالب مرتبط

۲ نظر در “بیانیه هیئت سیدالشهدا دیده بان به مناسبت حماسه ۹ دی

  1. محمد گفت:

    سلام
    متن بیانیه هیات در واتس اپ خیلی ناجور بود و فقط توهین به بزرگان نظام و اصلاح طلبان و دلسوزان ایران بود
    اما این جا کمی آرامتر است که احتمالا بعد متوجه شدن بد نوشته اند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در صورتی که ایمیل ندارید از این مدل استفاده کنید: a@b.com