شورای اسلامی, معرفی

بیوگرافی عباس نوشادی نامزد چهارمین دوره شورای دیده بان

عباس نوشادی

عباس نوشادی یکی از نامزدهای چهارمین دوره شورای دیده بان می باشد. در این مطلب به بیوگرافی این نامزد محترم می پردازیم.

عباس نوشادی

عباس نوشادی

نام و نام خانوادگی: عباس نوشادی

نام پدر: فرج اله

تولد: ۱۳۵۲

تحصیلات: دیپلم علوم تجربی

شغل: آزاد – کاسب

سوابق کاری:

 • عضو شورای ورزشی دیده بان

هدف ، برنامه و صحبت ها:

ضمن تشکر از اعضای فعلی و قبلی و همچنین تشکر فراوان از مردم دیده بان که با حضور خود در صحنه همیشه در پیشرفت روستا سهم بسزایی داشته و دارند و با انتخاب خود انتظار خدمت بیشتر و بهتر از شوراهای جدید دارند.

هدف من از شرکت در شورا خدمت به مردم و پیشرفت دیده بان می باشد. امیدوارم به لطف خداوند و حمایت مردم و جوانان ، افتخار خدمت کردن را داشته باشیم و بتوانیم این مسئولیت را به سرمنزل مقصود برسانیم.

باید عرض کنم هدف و انگیزه من به خاطر دیده بانی آباد و سربلند و نمونه روستاهای همجوار با توجه به موقعیت مکانی و جغرافیایی باشد.

از آنجایی که سالهاست دیده بان از امکانات ورزشی و فرهنگی و شاید نیازها و نارسایی های اجتماعی و آموزشی رنج می بردو اینها بزرگترین دغدغه مردم و جوانان می باشد جهت برطرف کردن این نیازها و کمبودها ، با تهیه طرح ها و پیشنهادهای اصلاحی و راه حلهای کاربردی و مشورت با بزرگان دیده بان و با یک برنامه ریزی مدون و دقیق و پیگیری های مستمر بتوانیم این نواقصات و نیازها را برطرف کنیم.

به نظر بنده مهمترین مشکل دیده بان مشکل آب شرب و تکمیل ورزشگاه جهت جوانان و پیگیری و تکمیل سد دیده بان که می تواند منبع آب زیرزمینی چاه های مردم باشد ، می باشد.

البته مشکلات و نیازهای دیده بان زیاد است که باید برنامه ریزی شود و همانطور که می دانید نمی توان تمام مشکلات را در کوتاه مدت برطرف کرد قاعدتاً با پیگیری و توجه بیشتر از طرف شورا و حمایت مردم در دراز مدت امکان پذیر است.

شاید نیازها و کمبودهای دیگری هم باشد که از دید و نظر ما پنهان باشد و انشااله با همکاری و حمایت و مشورت با مردم و به لطف خداوند یکتا بتوانیم کلیه نواقصات و نیازها تا آنجاییکه در حد اختیارات شورا و دهیاری است برطرف کنیم تا دیده بانی آباد و آینده ساز و نمونه داشته باشیم.

مدیریت سایت دیده بانی آرزوی موفقیت برای این نامزد محترم دارد و تشکر فراوان بابت همکاری ایشان که به سوالات ما جواب دادند.

[box type=”info”] شما می توانید سوالات خود را از این نامزد محترم در قسمت نظرات بیان کنید.[/box]

۲۸ دی ۱۳۹۵
https://www.didebani.com/?p=3877

مطالب مرتبط

۲ نظر در “بیوگرافی عباس نوشادی نامزد چهارمین دوره شورای دیده بان

 1. دیده بان گفت:

  باسلام
  آقای نوشادی برای نظافت دیده بان چه تدبیری اندیشه اید ؟

  1. دیده بان گفت:

   سلام
   کسی نیست جواب ما را بدهد ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در صورتی که ایمیل ندارید از این مدل استفاده کنید: a@b.com