اخبار, مسابقات ورزشی

حضور تیم فوتسال نبرد دیده بان در مسابقات جام نوروز فداغ

تیم فوتسال نبرد فردین

تیم نبرد دیده بان امسال در مسابقات جام نوروز فداغ که در دهستان فداغ انجام می شود شرکت می کند.

تیم فوتسال نبرد فردین

تیم فوتسال نبرد فردین

به گزارش سایت فداغ مراسم قرعه کشی بین تیم های شرکت کننده در جام فوتسال ۹۳ فداغ ، بیست و یکم اسفندماه رأس ساعت ۸ شب و با حضور نمایندگان تیم ها در منزل امان الله نریمانی برگزار شد.

در این نشست نمایندگان تیم ها حاضر شدند و برای باشکوه هر چه تمام تر و بهتر برگزار شدن این جام ، بحث و تبادل نظر کردند و در پایان تمامی قوانین و مقررات آن نکته به نکته توسط ناصر نریمانی قرائت شد و مورد تأیید نمایندگان قرار گرفت.

جام فوتسال ۹۳ در قالب دو گروه « الف » و « ب » برگزار می شود که گروه الف متشکل از تیم های شهید قاسم نژاد ، وحدت ، پیشکسوتان ، پیروزی فداغ و محمدزینا و گروه ب متشکل از تیم های اتحاد فداغ ، امید شهید قاسم نژاد ، اف سی فداغ ، نبرد دیده بان و فداغ الکتریک ، می باشند.

اسامی بازیکنان هر تیم شرکت کننده و روند اجرای مسابقات و زمان برگزاری آن بین تیم های شرکت کننده متعاقباً از طریق این پایگاه اعلان می گردد.

لازم به ذکر است که تیم های حسین آباد و کنگریشه از شرکت در این جام کناره گیری کردند.
تمامی این مسابقات در مدرسه راهنمایی پسرانه بعثت فداغ برگزار می شود.

قوانین و مقررات جام فوتسال نوروز ۹۳ در فداغ به شرح  ذیل می باشد :

 • ۱- ورودی هر تیم شرکت کننده به جام ، مبلغ ۱۵۰ هزارتومان می باشد.
 • ۲- تمامی بازیکنان می بایست با لباس هماهنگ و یکدست در مسابقات شرکت کنند  و استفاده از ساق بند طی این بازی ها الزامی است.
 • ۳- هر تیم موظف به بیمه ورزشی بازیکنان می باشد و یا تعهد کتبی مبنی بر رضایت کامل شخص.
 • ۴- به ازای هر دقیقه تأخیر در جریان بازی شامل جریمه نقدی به مبلغ ۱۵۰۰ تومان می باشد.
 • ۵- مبلغ ۵۰ هزارتومان در اولین جلسه ی جام جهت ورودی و اطمینان کامل از شرکت تیم ، از نماینده تیم اخذ می گردد و مابقی با رأی مسئولین برگزار کننده از تیم ها اخذ می شود.
 • ۶- قوانین روز فوتسال اجرا شود و بازی های حذفی وقت اضافه دارد و همچنین با ۳ ضربه پنالتی همراه خواهد بود.
 • ۷- جریمه کارت قرمز مبلغ ۵۰۰۰ تومان و کارت زرد مبلغ ۳۰۰۰ تومان است که باید قبل از مسابقه پرداخت شود و بازیکن دریافت کننده کارت در صورت عدم پرداخت ، قادر به شرکت در ادامه مسابقات نیست.
 • ۸- تمامی نظم و انضباط و جرایم تحت کنترل افراد و مسئولین برگزارکننده می باشد و تصمیم نهایی را آن ها اتخاذ و صادر می نمایند.
 • ۹- بازیکنان شرکت کننده در هر تیم ۱۲ نفر مجاز می باشد و لیست تکمیلی آن هم تا قبل از بازی اول باید به کمیته برگزارکنندگان تحویل داده شود. ولی در صورت عدم تکمیل لیست بازیکنان ، سرپرست می تواند فقط ۲ نفر اگر جای خالی باشد ( ۱۰ نفر در هر تیم باشند ) اضافه کند ولی به ازای هر نفر بازیکن اضافه ، مبلغ ۳۰ هزارتومان و جمع دو نفر بازیکن اضافه ، مبلغ ۵۰ هزارتومان باید پرداخت شود.
 • ۱۰- تمامی تیم های شرکت کننده فداغی موظف هستند در جریان مسابقات از بازیکنان بومی استفاده کنند و تنها قادر به انتخاب یک بازیکن غیربومی جهت عضویت در تیم خود هستند ولی تیم های مهمان از این قاعده استثنا می باشند.
 • ۱۱- زمان بازی دو تایم ۲۰ دقیقه مفید می باشد.
 • ۱۲- مسابقات در رده ی سنی آزاد برگزار می شود.
 • ۱۳- در صورت تغییر زمان اجرای مسابقات به دلایل مختلف ( بارندگی و حوادث طبیعی و… ) ، طبق اعلام کمیته برگزارکنندگان در زمان تعیین شده ، تیم ها موظف هستند که در آن زمان حاضر شوند.
 • ۱۴- هر تیمی به هر دلیل از حضور  در یک مسابقه امتناع نمود ، از ادامه مسابقات حذف خواهد شد مگر در شرایطی که کمیته برگزارکنندگان اتخاذ می کنند.
۲۸ دی ۱۳۹۵
https://www.didebani.com/?p=5777

۴ نظر در “حضور تیم فوتسال نبرد دیده بان در مسابقات جام نوروز فداغ

 1. احمد رسولی گفت:

  خیلی خوب خوشالم موفق باشند

 2. نعمت کمر پور گفت:

  اینشاالله ما هم باشیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در صورتی که ایمیل ندارید از این مدل استفاده کنید: a@b.com