اخبار

دیده بانی لباس نو به تن کرد

سایت دیده بانی برای چهارمین بار اقدام به تعویض پوسته خود می نماید باشد که مورد رضایت شما واقع شود. سایت دیده بانی در حال حاضر با حدود میانگین بیش از ۲۵۰۰ بازدید در روز که از اقسا نقاط کشور طبق آمار موجود می باشد یکی از پربازدیدترین سایت های منطقه می باشد آن هم به لطف و مرحمت الهی و به کمک شما دوستان و هم ولایتیان.

طراحی جدید سایت دیده بانی

طراحی جدید سایت دیده بانی

به همین خاطر برای شما بازدید کننده عزیز پوسته ای تدارک دیده ایم که ازپیشرفته ترین تکنولوژی و به زبان CSS3 و HTML5 به صورت کامل نوشته شده است که با اطمینان خاطر و با افتخار می گویم که این پوسته بهترین و پیشرفته ترین پوسته موجود برای سیستم ما می باشد که برای شما دیده بانی عزیز و دیگر بازدیدکننده ها قرار داده شده است تا دیده بان چیزی کم نداشته باشد.

یکی از خصوصیت بارز این پوسته طراحی رسپانسیو برای موبایل و تبلت می باشد که دیگر برای دیدن در موبایل نیازی به زوم کردن یا چپ و راست کردن نیست و به صورت یکپارچه و مرتب به ترتیب از بالا به پایین قرار می گیرد همانند سایت های بزرگی مانند یوتیوب و فیس بوک.

خصوصیت های دیگری نیز از جمله اسلایدر بزرگ و زیبایی در آن نهفته است که به زودی طراحی آن به پایان می رسد و نمایش داده می شود.

تنها خواهشم این است که در مورد این کار و کل سایت انتقاد ، پیشنهادی در قسمت نظرات برایمان ارسال کنید.

۱۶ آبان ۱۳۹۱
https://www.didebani.com/?p=1720

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در صورتی که ایمیل ندارید از این مدل استفاده کنید: a@b.com