اخبار

شماره تلفن های استان هرمزگان هم کدسازی شد

2014-10-15_083321

مدیر عامل شرکت مخابرات استان هرمزگان از اجرای طرح همکدی سازی تلفن ثابت از امروز در استان هرمزگان خبر داد .

احمد میرطبا با اشاره به اجرای طرح همکدسازی در استان گفت: به اجرای همکدسازی تمام تماس ها در سطح استان بدون گرفت کد و با تغییر هفت شماره به هشت شماره اجرایی می شود.

وی با بیان اینکه با اجرای این طرح ،کد بین شهری داخل استان هرمزگان حذف و شماره های استان با اضافه شدن رقمی دیگر به ابتدای شماره ها،۸ رقمی می شود. خاطرنشان کرد: با اجرای طرح همکدسازی در سطح استان هرمزگان دیگر نیاز به گرفتن کد یا پیش شماره نیست تعرفه های بین شهری از مشترکان تلفن ثابت دریافت نخواهد شد.

با اجرای این طرح در استان هرمزگان کد ۰۷۶۱ به ۰۷۶ تبدیل خواهد شد و همه شهرستان ها ی استان با یک کد تماس برقرار می کنند وی مزایای این طرح را سهولت در ارتباطات درون استانی، حذف کد بین شهری با هزینه کمتر جهت مشترکین تلفن ثابت در داخل استان عنوان کرد .

مهندس میرطبا یادآور شد: برای اطلاع از وضعیت شماره‌های تغییر یافته، وب سایت شرکت مخابرات استان هرمزگان به نشانی www.tcih.ir و شماره رایگان ۳۲۳۲ برای مشترکین خارج استان و همچنین تلفن همراه از طریق کد ۰۷۶اختصاص داده شده است .

نحوه تغییرات شماره تلفن های بندرعباس و توابع بندرعباس: اضافه شدن رقم ۳ به ابتدای شماره ها. به طور مثال شماره ۲۲۴۰۰۰۰ به شماره ۳۲۲۴۰۰۰۰ تغییر می یابد.

در راستای اجرای پروژه همکدی استان هرمزگان در تاریخ ۲۳ مهرماه ۱۳۹۳ کلیه شماره تلفن های ثابت مشترکین دچار تغییراتی خواهند گردید. لذا مشترکین محترم میتوانند به یکی از روشهای زیر از تغییرات اعمال شده مطلع گردند:
۱- از طریق این وب سایت (کلیک کنید)

۲- دانلود و نصب نرم افزار اندروید بر روی گوشی تلفن همراه خود:

  دانلود نرم افزار مخصوص گوشی های آندرویدی , ۶۰۷ بار دانلود شده)

۳- ارسال شماره تلفن مورد نظر همراه با پیش شماره به سامانه پیامکی ۲۰۰۰۲۸۲۸ (به عنوان مثال ۷۶۱۲۲۲۳۲۳۴)

۲۳ مهر ۱۳۹۳
https://www.didebani.com/?p=7085

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در صورتی که ایمیل ندارید از این مدل استفاده کنید: a@b.com