اخبار

شورای ورزشی دیده بان تشکیل شد

اولین نشست شورای ورزشی دیده بان به منظور مشخص شدن مسئولیت و وظایف هر یک از اعضای این نهاد، با حضور اعضای شورای اسلامی روستا، اعضای شورای ورزشی و چند تن از پیشکسوتان و ورزش دوستان دیده بانی، بنابر دعوت شورای اسلامی، در تاریخ هجدهم فروردین ماه در منزل شخصی سیف الله باقری تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی شورای ورزشی دیده بان، در این نشست ابتدا در مورد اهداف شورای اسلامی روستا در زمینه ورزش و نیازمندی های ورزش دیده بان، فضای حاکم بر جامعه ورزش دیده بان و همچنین استفاده از تجارب هیئت های فعال در این روستا بحث و تبادل نظر گردید.

سپس بین اعضای شورای ورزشی تقسیم کار شده و وظایف هر کدام از اعضا با توجه به تجربه و توانایی های آنها مشخص گردید.

بر اساس این گزارش، قاسم بهروش؛ رئیس ، ابوطالب تالانه و عبدالله جعفرنژاد؛ امور مالی، هوشنگ انصاری و علی افاضل؛ امور عمرانی و اجرایی، سیف الله باقری و موسی نوشادی؛ امور فرهنگی ورزشی و موسی نوشادی به عنوان روابط عمومی و اطلاع رسانی شورای ورزشی دیده بان مشخص شدند.

در پایان جلسه نیز مقرر شد با توجه به اقدامات فوری هوشنگ انصاری و علی افاضل در آماده سازی زمین های فوتسال و والیبال در مجموعه ورزشی دیده بان، هر چه زودتر نسبت به تامین اعتبار از طریق خودیاری مردمی اقدام گردد که این مهم با همکاری پیشکسوتان ورزشی و معتمدین محلی انجام خواهد شد.

قابل ذکر است، دومین جلسه شورای ورزشی با حضور عموم مردم، دوشنبه شب ۲۴ فروردین ساعت ۲۲ در محل مسجد جواد الائمه بندرعباس برگزار خواهد شد.

logo4

۲۰ فروردین ۱۳۹۴
https://www.didebani.com/?p=7669

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در صورتی که ایمیل ندارید از این مدل استفاده کنید: a@b.com