نتایج اولین دوره مسابقات گل فنی جام نوروز سال ۱۳۹۳

به همت هیئت سیدالشهدای دیده بان و آقایان مجتبی شکور و هوشنگ ابتهاج اولین دوره مسابقات گل فنی (کوچک) جام نوروز در دیده بان امسال برگزار شد و به تیم های برتر جوایزی به رسم یادبود اهدا شد. شرح یازی ها:

تیم های شرکت کننده و اسامی آنها:

۱- تیم اتحاد: محمد ابتهاج – عدنان ابتهاج – سام بلارک – شهرام تهمایون – علیرضا احمدی – یعقوب ابتهاج

تیم اتحاد

تیم اتحاد: محمد ابتهاج – عدنان ابتهاج – سام بلارک – شهرام تهمایون – علیرضا احمدی – یعقوب ابتهاج

۲- تیم  طوفان: کامبیز محمدی – صادق خرمی – فرزاد نوشادی – وحید محمدی – کرامت محمدی – میثم محمدی – علی محمدی

تیم طوفان

تیم طوفان: کامبیز محمدی – صادق خرمی – فرزاد نوشادی – وحید محمدی – کرامت محمدی – میثم محمدی – علی محمدی

۳- تیم  دیده بان جوان: توفیق هاشمی – غلامعباس روشن روان – عباس بلارک – عنایت رسولی – عباس رسولی – حسن هاشمی

تیم دیده بان جوان

تیم دیده بان جوان: توفیق هاشمی – غلامعباس روشن روان – عباس بلارک – عنایت رسولی – عباس رسولی – حسن هاشمی

۴- تیم  انصار الف: مرتضی انصاری – محمد انصاری – جابر انصاری – صفدر انصاری – محمدتقی اقلیما – محمدرضا چشم براه

تیم انصار الف

تیم انصار الف: مرتضی انصاری – محمد انصاری – جابر انصاری – صفدر انصاری – محمدتقی اقلیما – محمدرضا چشم براه

۵- تیم هیئت  ب: صادق شکور – عباس صبوری – شاهرخ رزاقی – محسن محمدی – غلامحسین پورنظر – علی بلارک – هوشنگ ابتهاج

تیم هیئت ب

تیم هیئت ب: صادق شکور – عباس صبوری – شاهرخ رزاقی – محسن محمدی – غلامحسین پورنظر – علی بلارک – هوشنگ ابتهاج

۶- تیم شاهین: عبدالرحیم بلارک – محمد هاشمی – حسین خمزاده – رامین روشن روان – مهدی هاشمی – میلاد رسولی – محمدرضا بلارک

تیم شاهین

تیم شاهین: عبدالرحیم بلارک – محمد هاشمی – حسین خمزاده – رامین روشن روان – مهدی هاشمی – میلاد رسولی – محمدرضا بلارک

۷- تیم پارس: علیرضا افاضل – فرهان افاضل – عرشیا افاضل – علیرضا بلارک – علی افاضل – ساجد افاضل – علی اصغر بلارک – ابوطالب تالانه

تیم پارس

تیم پارس: علیرضا افاضل – فرهان افاضل – عرشیا افاضل – علیرضا بلارک – علی افاضل – ساجد افاضل – علی اصغر بلارک – ابوطالب تالانه

۸- تیم  آریا: عباس خمزاده – مرتضی صبوری – سعید صبوری – احمد روشن روان – کامران محمدی – محمد رزمجو

۹- هیئت الف: مجتبی شکور – علی باقری – محمد رسولی – مهرشاد رسولی – فواد افاضل – محمدعلی حسنی

۱۰- پیشکسوتان: عباس نوشادی – غلامرضا انصاری – هوشنگ انصاری – جابر انصاری – رحمت صبوری – علی اکبر شکور – محمد افاضل

گروه بندی طبق قرعه کشی:

گروه ۱ : اتحاد – طوفان – آریا – هیئت الف – پیشکسوتان

گروه ۲ : انصار الف – دیده بان جوان – هیئت ب – شاهین – پارس

نتایج بازی های گروهی:


طوفان ۰ – ۲ اتحاد

گلزنان سام بلارک (۲) (اتحاد)


آریا ۱ – ۲ هیئت الف

گلزنان کامران محمدی (آریا) | علی باقری – محمدعلی حسنی (هیئت الف)


 

انصار الف ۲ – ۰ دیده بان جوان

گلزنان محمدرضا چشم براه (۲) (انصار الف)


هیئت ب ۱ – ۴ شاهین

گلزنان صادق شکور (هیئت ب) | مهدی هاشمی (۲) – میلاد رسولی (۲) (شاهین)


پیشکسوتان ۰ – ۱ اتحاد

گلزنان عدنان ابتهاج (اتحاد)


شاهین ۰ – ۲ پارس

گلزنان علی اصغر بلارک – ابوطالب تالانه (پارس)


آریا ۰ – ۳ طوفان

گلزنان تیم آریا حضور نیافت.


هیئت ب ۰ – ۳ انصار الف

گلزنان مرتضی انصاری – جابر انصاری – محمدتقی اقلیما (انصار الف)


هیئت الف ۲ – ۲ طوفان

گلزنان محمدعلی حسنی (۲) (هیئت الف) | کامبیز محمدی (۲) (طوفان)


پیشکسوتان ۳ – ۰ آریا

گلزنان تیم آریا حضور نیافتند.


انصار الف ۱ – ۰ شاهین

گلزنان محمدرضا چشم براه (انصار الف)


دیده بان جوان ۱ – ۲ پارس

گلزنان عباس رسولی (دیده بان جوان) | علی افاضل – ساجد افاضل (پارس)


اتحاد ۴ – ۰ هیئت الف

گلزنان یعقوب ابتهاج – علیرضا احمدی – سام بلارک (۲) (اتحاد)


پارس ۳ – ۰ هیئت ب

گلزنان علی افاضل – اصغر بلارک (۲) (پارس)


شاهین ۲ – ۳ دیده بان جوان

گلزنان حسین خمزاده – محمدرضا بلارک (شاهین) | غلامعباس روشن روان (۲) – عباس بلارک (دیده بان جوان)


طوفان ۰ – ۰ پیشکسوتان

گلزنان –


هیئت الف ۰ – ۰ پیشکسوتان

گلزنان –


انصار الف ۰ – ۰ پارس

گلزنان –


هیئت ب ۲ – ۹ دیده بان جوان

گلزنان هوشنگ ابتهاج – غلامرضا پورنظر (هیئت ب) | عباس بلارک(۳) – غلامعباس روشن روان (۳) – حامد روشن روان (۲) – عنایت رسولی (دیده بان جوان)


بازیهای مرحله بعد:


اول گروه ۱ : اتحاد ۱ – ۲ انصار الف : دوم گروه ۲

گلزنان در ضربات پنالتی – اتحاد به بازی رده بندی و انصار الف به فینال راه یافتند.


اول گروه ۲ : پارس ۲ – ۱ پیشکسوتان : دوم گروه ۱

گلزنان در ضربات پنالتی – پارس به فینال و پیشکسوتان به رده بندی راه یافتند.


 

بازی رده بندی:


اتحاد ۹ – ۲ پیشکسوتان

گلزنان گلزن ها ثبت نشده اند.


 

فینال مسابقات:

پارس ۱ – ۰ انصار الف

گلزنان علیرضا بلارک (پارس)

نتیجه کلی بازی ها:

تیم قهرمان: پارس

نایب قهرمان: انصار الف

تیم سوم: اتحاد

عکس هایی از این دوره از مسابقات:

اهدای جایزه به کاپیتان تیم نایب قهرمان

اهدای جایزه به کاپیتان تیم نایب قهرمان: مرتضی انصاری

 

اهدای جایزه به کاپتان تیم قهرمان : پارس : ابوطالب تالانه

اهدای جایزه به کاپتان تیم قهرمان : پارس : ابوطالب تالانه

 

غلامعباس روشن روان بهترین بازیکن فنی این دوره

غلامعباس روشن روان بهترین بازیکن فنی این دوره

 

نمایی از زمین بازی ها

نمایی از زمین بازی ها

 

نمایی از زمین بازی ها

نمایی از زمین بازی ها

 

خوشحالی بعد از بازی ها

خوشحالی بعد از بازی ها

 

خوشحالی بعد از بازی ها

خوشحالی بعد از بازی ها

 

نمایی از تیم های اول تا سوم

نمایی از تیم های اول تا سوم

 

نمایی از حاضرین درمراسم اهدای جوایز

نمایی از حاضرین درمراسم اهدای جوایز

 

اهدای جایزه به کاپتان تیم سوم : اتحاد : محمد ابتهاج

اهدای جایزه به کاپتان تیم سوم : اتحاد : محمد ابتهاج

 

تشکر از داور مسابقات : عیسی ابتهاج

تشکر از داور مسابقات : عیسی ابتهاج

 

اهدای جایزه به مرصاد پورمهدی قهرمان ژیمناستیک استان فارس

اهدای جایزه به مرصاد پورمهدی قهرمان ژیمناستیک استان فارس

مطالب مرتبط با این نوشته:

.

برای ارسال دیدگاه:

1- دیدگاه را خود را بنویسید البته شامل مطالب توهین آمیز و ... نباشد.

2- نام خود را بنویسید.

3- نوشتن ایمیل الزامی می باشد اگر ندارید از این ایمیل استفاده کنید: a@b.com

4- نوشتن سایت الزامی نمی باشد می توانید آن را رها کنید و در آخر بر روی "فرستادن دیدگاه" کلیک کنید.

.

 

یک دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *