اخبار

نادر بلادور و علی رسولی بر اثر سانحه تصادف جان خود را از دست دادند

علی رسولی - نادر بلادور

نادر بلادور فرزند مرحوم علی جوان ۳۲ ساله دیده بانی معروف به قناری و علی رسولی فرزند عبدالعزیز جوان ۲۲ ساله دیده بانی، در مسیر شیراز به بندرعباس در منطقه راه آهن بر اثر واژگونی خودرو جان خود را از دست دادند.

علی رسولی - نادر بلادور

علی رسولی – نادر بلادور

در این حادثه سواری پژو پارس مشکی در مسیر شرق به غرب بلوار شهید رجایی بندرعباس با سرعت غیر مجاز و توجه نکردن به جلو وارد بلوار راه آهن شده اند و به شدت با جدول داخل بلوار برخورد کرده اند که بر اثر این سانحه، راننده (نادر بلادور) و سرنشین (علی رسولی) در دم فوت شدند.


مدیریت سایت این ضایعه اسف بار، درگذشت دو جوان ناکام نادر بلادور و علی رسولی (پسر عمه عزیزم) که دیده بان را داغدار کرد، به خانواده آنها صمیمانه تسلیت عرض نموده و امیدواریم غم آخرشان باشد.

۲۹ بهمن ۱۳۹۵
https://www.didebani.com/?p=9345

مطالب مرتبط

۴ نظر در “نادر بلادور و علی رسولی بر اثر سانحه تصادف جان خود را از دست دادند

 1. راشدانصاری گفت:

  همه ی ما این جا مهمانیم….کاش قدر یکدیگر را بیشتر و بهتر بدانیم…کاش کمی مهربانتر باشیم
  نادر مهربان پسر خاله ی عزیزم و علی رسولی عزیز ….روحتان شاد…..جنت مکان باشید ان شاالله

 2. احمد گفت:

  زودتر رسیدن به مقصد شجاعت و زرنگی نیست . این یک نوع خود پسندی محض و یک پستی حقیقی و یک عمل کاملا کاذب می باشد ./. چرا عاقل کند…….
  چرا باید اینجوری رفت که تا عمر است باید افسوس خورد … یه روز خدابیامرز نادر از سرعت و گذر از پلیس و …. میگفت دقیقا به اش گفتم نادر جان میرسد روزی که دیگر نخواهی بود که اینبار دیگه نشد رد شم و برای همه توضیع بدی نحوه سرعتت و رسیدن چند ساعتیت به مقصد و اینجوری هم شد خود که رفت خانواده دیگری نیز داغدار کرد … گرچه مرگ حق است

 3. ایوب فولادی-اسلام آباد عمادده گفت:

  باسلام
  خانواده محترم رسولی وبلادور؛
  ضایعه دردناک عزیزای سفرکردتون روتسلیت عرض میکنم.
  مرحوم علی رسولی ازدوستان وهمکلاسی های حقیردرسال تحصیلی۸۶-۸۷دردبیرستان شهیدکریمی نیاعمادده بودند،امیدوارم خداوندصبربده به والدین مرحوم علی وبراش طلب امرزش ومغفرت دارم!خیلی مشتاق بودم درتشییع جنازه شرکت کنم امابه دلیل یک سری مشکلات شخصی نتوانستم!دوستانی که این متن رومیخونن این آیه شریفه رودرنظرداشته باشن””کل نفس ذائقه الموت:
  تمام نفس هاطعم مرگ راخواهندچشید”””اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم

 4. ایوب فولادی-اسلام آباد عمادده گفت:

  فقط نکته ای که یادم رفت این هست که؛
  ایکاش دوستان وآشنایان چه دردیده بان وچه درعمادده وچه درهرمکانی…قدرهم روبدونن …آدمی زادبه یک نفس بنده هرلحظه ممکنه کوچکترین اتفاق باعث مرگ بشه وبعدازاون دیگه خیلی دیره…درشرف عیدسعیدغدیرخم هستیم،بیاییدبخاطرامیرالمومنین علیه السلام که نمادواسوه مهربانی وبخشش بودندهمدیگه روببخشیم تاکینه وکدورت هانسل به نسل منتقل نشوند.یاعلی مدد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در صورتی که ایمیل ندارید از این مدل استفاده کنید: a@b.com